[#1] Amiga i Crytek
Ciekawy artykuł
Może dużo nie jest ale milo poczytać, że gość zaczynał od przyjaciółki.
link
[#2] Re: Amiga i Crytek

@BenHur, post #1

Trochę nie chce mi się wierzyć, żeby gostek nie kończąc szkół mógł stworzyć tego typu silnik. W sumie to mógł mieć od tego ludzi.
[#3] Re: Amiga i Crytek

@Tomski, post #2

Nie każdy geniusz musi kończyć szkołę
[#4] Re: Amiga i Crytek

@Tomski, post #2

Znam taką osobę osobiście. Doskonały programista.
[#5] Re: Amiga i Crytek

@baderman, post #4

Ale taka obróbka/tworzenie obrazu to jest czysta wyższa matematyka. To nie jest trywialne.
[#6] Re: Amiga i Crytek

@Tomski, post #5

Nie twierdzę że tak nie jest. Chodzi mi tylko o to, że ludzie nie kończą szkół z różnych powodów, niekoniecznie wynikających z niedostatków intelektualnych (ba, pewnie nawet większość z tych przypadków tego nie dotyczy). A nauczenie się algebry liniowej (i kilku innych potrzebnych elementów) nawet samodzielnie przy odpowiednich podręcznikach i samozaparciu to nie jest rzecz niemożliwa.
[#7] Re: Amiga i Crytek

@baderman, post #6

Potwierdzam, człowiek bez szkoły nie zawsze ma ubytki intelektualne ;)
[#8] Re: Amiga i Crytek

@BenHur, post #1

Brak w sieci informacji o Trade It i Moi-Thai, a chętnie bym obczaił jakieś screenshoty czy zagrał w demo.
[#9] Re: Amiga i Crytek

@BenHur, post #1

Fajny ciekawy artykuł- dzięki.
Trzeba sprawdzić to co tworzył na Amidze ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 09:12:35 przez BULI
[#10] Re: Amiga i Crytek

@BULI, post #9

Nie wiem co dziwnego w tym artykule. Wiekszosc najwazniejszych osob w dzisiejszym (europejskim) game devie wywodzi sie z Amigi. Zreszta, nie tylko - wystarczy wspomniec fanow Amigi w postaci Fumito Ueady czy Kazunoriego Yamauchi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem