kategoria: Sprzęt
[#1] Witam serdecznie
Znalazłem na pewnym mało znanym serwisie kartę graficzną pod slot ISA czyli jak w zorro II karta to trident i chciałbym wiedzieć jak wygląda opcja ze sterownikami to takich kart z P96 czy również podobnych... Karta kosztuje 30zł ale sa i takie po stówce.
[#2] Re: Witam serdecznie

@Paul149, post #1

Myślisz, że jakby to było takie łatwe, to kupowalibyśmy starocie typu CyberVision po tysiaku za sztukę?



Ostatnia aktualizacja: 20.01.2017 14:42:02 przez _arti
[#3] Re: Witam serdecznie

@_arti, post #2

Tylko pytam xD a tak po za tym napisałem ci maila co mi podales widzę że kontakt z tobą to tez temat wyczekiwań jak na listonosza xD
[#4] Re: Witam serdecznie

@_arti, post #2

arti ależ to jest proste:

kupujesz do tej karty drugą kartę ,emulator pc i możesz ślamażarnie korzystać z tego tridenata w isa.
[#5] Re: Witam serdecznie

@Paul149, post #3

Akurat dziś nie zabrałem prywatnego laptopa do roboty. Odpowiem wieczorem

@damianx
Jest jeszcze inny sposób. Karta nazywa się Domino i pozwala robić sztuczki o jakie pyta @Paul149.
[#6] Re: Witam serdecznie

@Paul149, post #1

Znalazłem na pewnym mało znanym serwisie kartę graficzną pod slot ISA czyli jak w zorro II karta to trident i chciałbym wiedzieć jak wygląda opcja ze sterownikami to takich kart z P96 czy również podobnych... Karta kosztuje 30zł ale sa i takie po stówce.


A nie lepiej kupić jakąś kartę pod PCI-E i położyć koło Amigi i poszukać jakiś sterownik pod P96
[#7] Re: Witam serdecznie

@_arti, post #5

Domino.... Znów będę miał koszmary. Miałem i nie polecam nikomu, nie wiem czy ten Tseng ET4000 był taki zamulony czy to "międzymordzie". Piccolo była przy tym rakietą. Używałem obu kart na Zorro Mikronika.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2017 20:06:30 przez waldiamiga
[#8] Re: Witam serdecznie

@waldiamiga, post #7

Dobrze wiedzieć. To nie kupuję
[#9] Re: Witam serdecznie

@Paul149, post #1

Nie żebym się czepiał i miał z tego radochę szeroki uśmiech ale taka ogólna uwaga do wszystkich co zakładają wątki - temat wątku niech coś mówi na temat jego treści a łatwiej będzie go później znaleźć.
[#10] Re: Witam serdecznie

@grxmrx, post #9

To może przerób tytuł wątku na np. "Karty graficzne ISA na Amidze". Google zindeksuje to pewnie w tydzień :D
[#11] Re: Witam serdecznie

@waldiamiga, post #7

ET4000 i tak jest 2x szybszy od Tridenta
[#12] Re: Witam serdecznie

@damianx, post #4

arti ależ to jest proste:

kupujesz do tej karty drugą kartę ,emulator pc i możesz ślamażarnie korzystać z tego tridenata w isa.


Tak ale tylko na PC, Amigowego obrazu z OCS/ECS oraz P96 nie wyświetlisz na tej karcie ISA.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem