[#61] Re: [obudowy a1200] Alternatywa dla koszernej Amigi

@Raul, post #60

Mam postawionego Amibiana na karcie 8GB,zainstalowanego WB 3.1 z "upiększaczami" i to wszystko śmiga na RPi 3B.Na karcie 8Gb wszystko instaluje sie bez problemu,trzeba tylko po instalacji Amibiana skorzystać z opcji Extended File System,inaczej karta SD bedzie miała niepełny dostępny rozmiar i nic nie zainstalujemy.Amibiana mam ustawionego tak,że po włączeniu odrazu startuje Workbench-tak samo jak na zwykłej Amidze.Wszystkie ekrany startowe można powyłączać w opcjach Amibiana.Na stałe mam ustawioną emulację Amigi 1200 040 25Mhz z 8Mb Chip i 64Mb Fast'u.Całość śmiga bardzo fajnie,w niektórych grach można zauważyć leciuteńkie opóźnienie dzwięku.Niektóre tytuły muszą mieć też przestawioną emulację na procesor 020 bo pojawiają się glitche.Jest też grupa gier,które sypią artefaktami niezależnie od ustawień np.Trolls.Mam podłączoną klawiaturę USB i reset z niej działa bez zarzutu.Gram na padzie z Ps3,Amibian wykrył go automatycznie.Fajnie się gra w Swos'a:)
Ogólnie super sprzęcik-szukam własnie obudowy A1200:)

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 19:30:25 przez dawid84
[#62] Re: [obudowy a1200] Alternatywa dla koszernej Amigi

@twardy, post #9

Mam Amibiana i powiem, że ogromna wiekszosc dem na AGA+060 dzialala spoko.


Hej, przepraszam za odkopanie tematu, ale ja w UAE4ARM widzę jedynie 040. Coś przeoczyłem?
[#63] Re: [obudowy a1200] Alternatywa dla koszernej Amigi

@Drakon, post #62

Nie. Ostatnia kompilacja ma nadal 040.
Obecnie Amibian nie bardzo sobie radzi z Fpu w trybie JIT (Lightwave i dema We come in peace i podobne = wysypanie się emulatora).
[#64] Re: [obudowy a1200] Alternatywa dla koszernej Amigi

@tbone, post #63

No to Twardemu musiało się coś pomylić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem