kategoria: A1200
[#31] Re: Konwerter jako scandoubler

@Paul149, post #29

Tu jest za 50 złotych ACV-011 i działa to podobnie do GBS który jest tu za 95. To wcale jakoś bardzo żeś nie przy oszczędził

ACV by wyszedł też 70 dyszek a obraz pobierany był by z RGB ta że no...
[#32] Re: Konwerter jako scandoubler

@TechNineWonder, post #31

Też załatwiłem GBSa, mało czasu miałem do testów porównawczych, jakość nie jest najgorsza. Chociaż dopiero jak przerobię moją A600 na S-VIDEO to będę miał porównanie. W GBSach pojawia się problem z białymi pikselami, ale już na to znaleźli sposób podklejając w odpowiednim miejscu od spodu taśmę przewodzącą łącząc ją z masą.
Ten AVC-011 wychodzi w miarę tanio, chociaż ja za mojego GBSa dałem z Chin około 72 zł z przesyłką. Jak ktoś nie chce ryzykować to ta cena za AVC-011 oraz GBSa kupionego w Polsce jest do przyjęcia. Jestem ciekaw jakości obrazu w AVC-011.
[#33] Re: Konwerter jako scandoubler

@Adinfo, post #32

AVC jak każde tego typu urządzenie w tym przedziale cenowym jest po prostu słabe. Od biedy wystarczy do użytku. Miałem używałem sprzedałem bo było słabe. Jedynym słusznym urządzeniem jest scandubler.
[#34] Re: Konwerter jako scandoubler

@KrisbA, post #33

Ja do gier używam takiego i w miarę jestem zadowolony , tylko dałem 120zł link

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 20:39:41 przez zorkadar
[#35] Re: Konwerter jako scandoubler

@KrisbA, post #33

Jak nie masz karty graficznej to tak, w przypadku karty gfx to scandoubler jest całkowicie zbędny.
[#36] Re: Konwerter jako scandoubler

@Paul149, post #35

A ja powiem Wam tak, z racji tego ze mam sx32 pro z wyjsciem vga ( troche lipnym bo na dzien dobry daje 15khz) to zeby nie bawic się w konwertery i scandoublery , podlaczylem tv led 32" hd ready ktory obsluguje na swoim wejsciu vga 15khz w górę i nic nie trzeba przelaczac, obraz gilette ;)
Zmienie go tylko na jakies 19~21" bo 32 to troche za duzo
[#37] Re: Konwerter jako scandoubler

@Adinfo, post #32

SuperFroga grać się daok, racja

[#38] Re: Konwerter jako scandoubler

@TechNineWonder, post #37

Dla samych gierek to tam jest spoko nawet ;P
[#39] Re: Konwerter jako scandoubler

@TechNineWonder, post #37

mozesz cos wiecej napisac o wrazeniach z uzytkowania? w szczegolnosci czy wystepuja te biale kropki znane z gbs? jest jakis input lag?
[#40] Re: Konwerter jako scandoubler

@charliefrown, post #39



Link do video

To znaczy super to jakiś produkt nie jest ale działa nawet nie źle. Kolory są trochę blade i ciemno jest. Według własnych potrzeb podregulować trzema potencjometrami R,G,B. Do tego na CRT jak się przyjrzeć widać siatkę z PAL, czyli takie przebicia jak by z Scan line, mało widoczne. Dobry do trybów bez przeplotu z przeplotem obraz drga. Czyli do High/Low Res się nadaje.

Czyli ProTracker, jakieś Gry coś poklikać w Systemie da się. Jak ktoś nie chce dużo wydawać a chcę np: uruchomić stary monitor CRT. To może być jakaś opcja. Z LCD też sobie radzi obraz można wycentrować.

Trzeba zwrócić uwagę na ustawienia Dip Switche 1,2,3 off 4 on na takich było nagrywane wideo na 1,3 off 2,4 on. W SuperFrogu szarpało belką u góry ekranu. Ale nie było widać wtedy dwóch pionowych linii na CRT.

Musiał bym jeszcze porównać z LCD łapiącym PAL jak to wygląda. W skali na 10 daje 4.

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 22:02:38 przez TechNineWonder
[#41] Re: Konwerter jako scandoubler

@TechNineWonder, post #40

Tech: dzięki za info i test.
[#42] Re: Konwerter jako scandoubler

@TechNineWonder, post #40

Dip switche mają być na odwrót czyli ............1,2,3 on- 4 off ......... lub 1,3 on -2,4 off.

[#43] Re: Konwerter jako scandoubler

@Paul149, post #38

Ano spoko ;) tak to u mnie wygląda przez ten Twoj konwerter s-video vga i na tv, wiekszej roznicy nie widać
link

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 21:24:04 przez mikecios
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem