kategoria: Programy
[#31] Re: RiVA-0.52 V2

@pisklak, post #29

Szybkie 603 na Blizzardzie (200-240MHz) nie rodzi sobie z niczym więcej niż VCD. 604/233MHz z jakąś kartą, która dekoduje ci audio, można od biedy obejrzeć DIVX-a w ~480x280*, w odcieniach szarości (FroggerPPC). Ja ciekaw jestem, jak poradziłby sobie taki CS PPC/366MHz...

Problemem jest też trochę sam Frogger, bo o ile Riva radzi sobie doskonale z synchronizacją (kosztem ilości FPS), to żaba na wolnym CPU gubi ją co chwila. Z dwoja złego wolę mniej płynny ale zsynchronizowany obraz z dźwiękiem.


*) tak obejrzałem Shreka w 2003
[#32] Re: RiVA-0.52 V2

@mwb113, post #24

Odpowiedź na:
AMP2 u mnie na blizzard voodoo
link

Na oko, po GUI widać, że AMP2 masz z Aminetu, który nie jest ostatnią i najszybszą wersją i jeszcze nie wspiera DivXa i nie ma obsługi 14-bitowego dźwięku na Pauli bez AHI.
[#33] Re: RiVA-0.52 V2

@mwb113, post #24

Odpowiedź na:
Szkoda że taka Riva nie działa z pod PPC


Riva PPC u mnie na blizzard bvision link
[#34] Re: RiVA-0.52 V2

@pisklak, post #29

Przy normalnych proporcjach ze znośnym dźwiękiem to 320x240 jest wartością optymalną. 640x480 się tnie niemiłosiernie.
[#35] Re: RiVA-0.52 V2

@pisklak, post #29



Video

640x360 Robi robotę fajnie już się oglądaOK
[#36] Re: RiVA-0.52 V2

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

Jak puszczam mpegi pod Os4.1 FE na DvPlayer (niezarejestrowany więc nie mam odtwarzania DiVxów) to nie jest szybciej niż pod Froggerem WOS.
[#37] Re: RiVA-0.52 V2

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

@SKOLMAN roazmawiamy o player-ach na Os 3... a nie o 4.0
Jeśli masz AMP2 w wersji lepszej jak ta z Aminetu to daj linka, a może też Riva się znajdzie.
Chętnie przetestuję
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem