kategoria: CDTV
[#1] update kickstart
witam, zamowilem sobie update extendet rom`ow
http://www.ebay.pl/itm/Commodore-Amiga-CDTV-Extended-Roms-NEW-V2-30-October-2016-release-/192080709161?var=&hash=item2cb8e70629:m:mDos3WIw0QNSW_1eyEp5MYg

moze ktos polecic w jaki teraz zaopatrzyc sie kickstart ? zalezy mi na tym aby cdrom dzialal bez kombinacji.
[#2] Re: update kickstart

@micromax, post #1

W jaki chcesz.
[#3] Re: update kickstart

@sanjyuubi, post #2

czyli na kazdym bedzie dzialac cdrom ?
[#4] Re: update kickstart

@micromax, post #3

ponawiam pytanie, czy na kazdym kickstarcie bedzie dzialac cdrom ? otrzymalem dzis zamowiony extended rom.
[#5] Re: update kickstart

@micromax, post #4

Po to się właśnie wkłada 2.30, żeby działał z wszystkimi (napisałem "jaki chcesz"), bo ten wcześniejszy wymagał specjalnych tricków jak ktoś włożył sobie ks3.1. nie wiem jak jest z kickstartami modyfikowanymi z remusa, ale ks3.1 działa normalnie z BR2.30.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem