kategoria: Karty CF
[#1] Jak prawilnie instalowac gry spod WHDloader'a?
Może głupie pytanie, ale kiedyś używałem wyłącznie dyskietek, i o hd w Amidze mogłem marzyć. Dziś każdy ma kartę CF i cała bibliotekę WHDload.
Chciałbym jednak wybrać, tylko niektóre z demek i gier i posegregować je według stylów lub lat, Zwłaszcza ziny. Jak to zrobić? Po prostu pozakładać i ponazywać foldery i tam rozpakować lha? Jak dorobić ikony? Jest jakieś narzędzie do tego?
W tej chwili mam taki zbiór, i wybiera sie beznadziejnie, nie wiadomo w co kliknąć aby uruchomić. Jak by to zrobić porządnie?
[#2] Re: Jak prawilnie instalowac gry spod WHDloader'a?

@Ralpheeck, post #1

Ikony sobie zrobisz w Doopusie naprzyklad. A pliki rozpakowujesz sobie gdzie chcesz, segregujesz jak chcesz. Ważne by pliki konkretnej gry były w tym samym katalogu.
[#3] Re: Jak prawilnie instalowac gry spod WHDloader'a?

@Stoopi, post #2

Aha. A jest jakieś narzędzie do robienia selectora lub menu?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem