kategoria: A1200
[#1] A1200 i Indivision AGA MK2cr
Witam serdecznie,
Namieszałem coś w ustawieniach Indivision... Otóż, udało mi się ustawić rozdzielczość 1024x768 HIGHGFX to po włączeniu jakiegokolwiek dema/gry - wyświetla się wszystko w wąskim pasku...
Jak przywrócić domyślne ustawienia Indivision? Czy można wgrać jakiś domyślny konfig?
Teraz mimo ustawień HIGHGFX, wyświetlana jest połowa ekranu i całość jest w pionie rozciągnięta...
Pozdrawiam,
Zbyszek
[#2] Re: A1200 i Indivision AGA MK2cr

@zzielinski, post #1

Bo demo/gra którą odpalasz nie rusza w 1024x768 tylko w palu. Powrót do ustawień fabrycznych masz w menu indi konfig toola /prawy klawisz mychy/. Zobacz jak masz ustawiony tryb pal w ustawieniach indi i popraw:). U mnie ten konfig ładnie działa.

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 08:39:54 przez fazior
[#3] Re: A1200 i Indivision AGA MK2cr

@fazior, post #2

Ok, dziękuję - problem rozwiązany.
Teraz muszę pokombinować i poustawiać sobie wszystko pod monitor :).
Pozdrawiam,
Zbyszek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem