[#1] Karty sieciowe WiFi PCMACI dla Amig
Czy istnieje jakas wiarygodna lista kart działających z modelami 600/1200? Mam jedna taka znaleziona kartę nówkę, ale pojęcia nie mam czy warto wtykać by czegoś nie spalić.
[#2] Re: Karty sieciowe WiFi PCMACI dla Amig

@xtro, post #1

Z tego co wiem to trzeba szukać kart 16 bit na chipsetach Prism. Np karty Linksys nawet Wpa2 obsługują.

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 19:59:56 przez pong777
[#3] Re: Karty sieciowe WiFi PCMACI dla Amig

@pong777, post #2

Jest cała seria kart 3Com'a. W sterowniku do tej karty,Aminet jest pliczek z listą obsługiwanych i nie obsługiwanych kart.
[#4] Re: Karty sieciowe WiFi PCMACI dla Amig

@Tomski, post #3

DWL - 610 taką mam - leży od lat nieużywana chyba nigdy:

[#5] Re: Karty sieciowe WiFi PCMACI dla Amig

@xtro, post #4

To jest 32bitówka (ten złoty grzebień). Musi być 16bitowa.

ta mi działa w 600ce.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 00:21:35 przez tbone
[#6] Re: Karty sieciowe WiFi PCMACI dla Amig

@Tomski, post #3

Tylko te karty 3Com'a są kablowe z końcówką RJ45. Niektóre jak moja ma jeszcze złącze BNC. Działa wybornie i nie obciąża procesora tak jak ta z WiFi. A do takiej sieciowej przewodowej można zawsze access point podłączyć który będzie działał w drugą stronę i też będzie wtedy WiFi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem