kategoria: A1200
[#1] Dwie karty CF amiga 1200
Witam! ma ktoś może doświadczenie związane z wyżej wymienionym tematem ???jak podpiąć dwie karty cf do podwójnego adaptera tak by system startował z jednej natomiast druga by była widoczna jako dysk ???podpinał już ktoś w ten sposób karty.Z góry dziękuje za odpowiedzi .Pozdrawiam
[#2] Re: Dwie karty CF amiga 1200

@stefan77, post #1

Wystarczy taśma 44 pin z dwoma podłączeniami i 2 adaptery z możliwością konfiguracji master/slave. jeden zostawiasz na master a drugi ustawiasz na slave. karty najlepiej san diska ultra i powinno działać. Pozdro
[#3] Re: Dwie karty CF amiga 1200

@stefan77, post #1

A ja mam tak:



Jedna tasiemka. Jeden adapter. Dwie karty CF.
[#4] Re: Dwie karty CF amiga 1200

@amigachelm, post #3

Mam dokładnie ten sam adapter, niestety nie wszystke karty mogą ze sobą jednocześnie współpracować.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem