[#31] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@kubaslonka, post #29

w jakim trybie masz ustawiony wb ? bo jak pal to nic nie zobaczysz
[#32] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@mikecios, post #31

Chyba, że ma monitor obsługujący obraz 15.6kHz/50Hz.
[#33] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@Norbert, post #30

Jest podłączony pod tv- chyba 19". Sprawdzałem też na domowym- brak obrazu. Kabel sprawdzony- działa z laptopem. Przejściówka sprawdzona na kick 1.3/CDTV i też sprawdzona z drugim CDTV- to samo...
[#34] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@kubaslonka, post #33

dlatego pytam w jakim trybie masz wb bo nie wiem co Twój tv obsługuje
[#35] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@kubaslonka, post #33

TV LCD nie koniecznie obsłuży Ci sygnał PAL RGB przez wejście VGA (przez EURO na pewno).
[#36] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@mikecios, post #34

Nie wiem czy dobrze przeczytałeś co napisał w info sprzedawca


[#37] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@mikecios, post #36

Dobrze przeczytałem jednakże bez zrozumienia Zasadniczo: jedyny pożytek będę miał z tej przejściówki gdy ręcznie zmienię tryb pracy w WB?
[#38] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@kubaslonka, post #33

Jakbyś kiedyś był w okolicy Kędzierzyna to możesz do mnie podlecieć z tą przejściówką. Możemy ją sprawdzić na moich monitorach i Amigach.
[#39] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@kubaslonka, post #37

Mhm, DbPal Multiscan
[#40] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@kubaslonka, post #37

Twój monitor/TV nie daje rady z 15Khz - tu jest problem.
[#41] Re: Interfejs AMIVga z allegro

@Hubez, post #40

płacz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem