kategorie: A1200, Sprzęt
[#1] Membrany do klawiatur A1200
Śledziłem na EAB wątek dotyczące tychże, i dzisiaj dostałem wiadomość, że zostały wykonane i są już od paru dni w sprzedaży o tutaj:

link
[#2] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #1

Jakaś grupowa zbiórka i wysyłka?
[#3] Re: Membrany do klawiatur A1200

@Raybeez, post #2

Pisze się jak coś
[#4] Re: Membrany do klawiatur A1200

@Raybeez, post #2

Zdecydowanie na tak.
Jestem chętny ;)
[#5] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #1

Też chętnie kupię kilka sztuk.
[#6] Re: Membrany do klawiatur A1200

@stachu100, post #5

Też chętnie kupię jedną sztukę.
[#7] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #1

też kupię ze dwie sztuki
[#8] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #1

...MSZ..jak była potrzeba to nie było...lakier grafit za 8zł...i działa jak nowa
[#9] Re: Membrany do klawiatur A1200

@2B2S, post #8

...MSZ..jak była potrzeba to nie było...lakier grafit za 8zł...i działa jak nowa


Ciekawe, jakieś dodatkowe informacje:


Do pozostałych: spytam gościa co z kosztami wysyłki, bo zniżki jako takiej to chyba nie wytargujemy :}
[#10] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #9

A jakbym wziął 5 sztuk? Może warto o zniżkę zapytać.

Do A600 też są na stronie. Też bym wziął z 5 sztuk.

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 12:10:31 przez pong777
[#11] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #1

Witam też się piszę na jedną do A1200 i dwie sztuki do A600.
Jak coś uzgodnicie jaka cena z przesyłką dajcie znać.
OK
[#12] Re: Membrany do klawiatur A1200

@Steishen, post #11

Z tego co widziałem na stronie do A600 jest kilka wersji. Trzeba wpierw rozebrać swoje klawisze aby zobaczyć którą wersję się posiada.

Kupiłem 5 do A1200 i 1 do A600. 3 do A1200 pójdą na odsprzedaż. Jeśli mi nie "siądzie" ta do A600 to też odsprzedaż.


Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 22:43:41 przez pong777
[#13] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pong777, post #12

No ja dopiero co napisałem do gościa, sorry, mam strasznie srogi tydzień z robotą :) Zapytałem o zniżkę jakbym wziął z 10 sztuk.
[#14] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #13

Uwaga na te folijki. Dostałem takie info:

Dear XXXXXXXXXXXX,

rwap_software has sent a message for you:
TO RESPOND TO THE MESSAGE, log into your Message center at http://www.sellmyretro.com/message.
Good morning,
We have been made aware that a small number of these membranes may have minor cuts to some tracks. It is difficult to estimate how many customers may have been affected by this as to date we have only received a small amount of feedback.

If you have received your membrane and fitted it successfully, then please remember to leave us feedback.
If you have not yet fitted the membrane, please hold it up to the light and check for minor cuts across any of the tracks.
If you have fitted the membrane and experienced problems, then please do contact us.

Please send photos of any damage to rich@rwapservices.co.uk and we will arrange for replacements to be sent.
We apologise for any inconvenience.
Rich Mellor
RWAP Software
[#15] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pong777, post #14

Uwaga na te folijki. Dostałem takie info: [..]


I jak, oglądałeś te swoje?


Panowie ci co pisaliście się na ewentualne zamówienie grupowe: mi coś gość nie odpisuje, ale też zdaje sobie sprawę że chrzanię się z tym jak babcia z łobuzami z braku czasu, więc być może już sobie pozamawialiście, ale to jak ktoś nadal jest zainteresowany - nawet przy bazowej cenie - to niech mi napisze na priv powiedzmy do niedzieli wieczorem.
[#16] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pong777, post #14

Ale czy w tej wiadomości chodzi o membrany a1200,
czy a1200 i a600? czy o wszystkie membrany, do wszystkich
typów komputerów można trafić wadliwą sztukę.
[#17] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ClarensMartin, post #16

Właśnie dziś przyszły. Rano będę oglądał pod światło.
[#18] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pong777, post #17

OK, złapałem faceta na FB, w kwestii problemów o których pisał Pong:

Out of 60 A1200 membranes sold so far, I have had reports of about 6 where there is a minor break (almost like a cut) across the track. I emailed everyone to say that all recipients who had not yet fitted the membrane needed to check if their membrane suffered from this - and if so, I would send a replacement.

The factory has been made aware and I am working my way through all remaining membranes to identify those with the issue so that the factory can replace them.

Obviously, now I know about the issue, I am checking all membranes before sending them out.
So - if he has seen a cut (basically he will soon know once they are fitted as a key will not work!) then he just needs to let me know so I can send replacements!


Czyli zasadniczo problem już nas nie dotyczy, bo chłop sprawdza przed wysyłką.

W kwestii ceny: dogadałem się, że jak weźmiemy 10 sztuk, to zrobi cenę 15 funtów zamiast 18 - zawsze coś, bo wysyłka do Polski 16,50 funta, więc podzielone przez 10 jesteśmy i tak trochę do przodu :) Co do membran A600 to tutaj się tylko jeden kolega zgłosił, więc zniżki nie wyszarpałem. Podejrzewam że w przypadku membran do A500/+ będzie tak samo. Ja od siebie jakbym je miał rozsyłać to mam kuriera DHL za 15 zetków. Generalnie całość powinna się zamknąć w 90-100zł sztuka, zależnie od ilości zamówionej przez każdego z was.

Tak więc może zróbmy tak, że wpisujcie mi albo na priwa, albo tutaj w postach poniżej ile i jakich tych membranek (A1200, A 600 - uwaga! do A600 są dwa rodzaje, zielona i niebieska!, A500/+) i będziemy działać. Poniżej wrzucam linki do opisów, żeby każdy mógł przeczytać, czy dobrze zamawia :)

A1200: link

A600 zielona: link

A600 niebieska: link

A500/A500+: link

Czy mogę prosić moderatora o dodanie w tytule wątku "Zbiórka"?

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 21:52:56 przez ijon
[#19] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #18

Moje są OK. Dla niecierpliwych na DrogoAlle.
[#20] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #18

Wezmę jedną do A1200

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 23:13:46 przez pekdar
[#21] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pekdar, post #20

Wezmę 1 szt niebieskiej do A600
[#22] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #18

dla mnie 1 sztuka do a1200:)
[#23] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pong777, post #19

Poproszę jedną do A1200.
[#24] Re: Membrany do klawiatur A1200

@pong777, post #19

Witam wezmę jedną folię do A600 kolor zielony. Daj znać jak z kasą kiedy zapłacić.szeroki uśmiech
[#25] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #18

Poproszę 1 do A1200
[#26] Re: Membrany do klawiatur A1200

@Ankuz MkOne, post #25

Spoko, zaraz będę ogarniał tabelkę, chciałem tak do jutra pozbierać chętnych, ale podliczę ile jest, żeby zniżek nie stracić ;) Pozwolę sobie napisać na priwa do osób co się na samym początku wątku wypowiadały bo może ich rozwój sytuacji ominął :)
[#27] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #26

wezmę 1szt do A1200
[#28] Re: Membrany do klawiatur A1200

@zmiennik, post #27

Na razie mam łącznie 15 sztuk (różnych) zamówień nazbieranych, więc powoli się zabieram do zamykania listy, tak więc ostatni "bump" wątku.
[#29] Re: Membrany do klawiatur A1200

@ijon, post #28

Przelew na 2 szt membran A1200 poszedł.
Adres wysyłki wysłałem na priv.

Dzięki!
[#30] Re: Membrany do klawiatur A1200

@stachu100, post #29

.

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2017 11:12:37 przez ClarensMartin
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem