[#1] Poszukiwane softy audio.
Onegdaj do samplera HDP Stereo Sampler miałem program ze stajni GVP - Digital Sound Studio 2 (DSS). Przeglądając stare MA dostrzegłem , że chyba miał on najnowszą wersję 3 (a może wyższą). Czy ktoś posiada? Podobne pytanie mam odnośnie programu AudioLab do nieliniowego produkowania audio na samplach również 16 bit. Też wersja najnowsza bo w MA opisywali v2.

Pytam i szukam bo coraz aktywniej przymierzam się do miniprojektu PodcastMySelf - i chce takie monologi nagrywać z samplera od początku do końca korzystając z Amigi (wiem.. wiem... DLA SPORTU). Czy ktoś posiada informacje o powyższych najnowszych wersjach?
[#2] Re: Poszukiwane softy audio.

@xtro, post #1

Napisz czy gryzie bo nie wiem czy tam więcej wchodzić.

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 16:09:50 przez TechNineWonder
[#3] Re: Poszukiwane softy audio.

@xtro, post #1

Ten AudioLab nie potrzebuje jakiejś konkretnej karty dźwiękowej?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 20:09:48 przez deez
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem