kategoria: A1200
[#1] Workbench 3.1 hdf na A1200 HD
Jak przenieść wirtualny dysk (hdf pod WinUae) z systemem 3.1 na twardy dysk w Amidze 1200 tak, żeby komputer z niego startował. Dysk jest popecetowski i Amiga go nie rozpoznaje.
[#2] Re: Workbench 3.1 hdf na A1200 HD

@Schizo_, post #1

Jaka wielkość partycji?

Dobra myślałem że chcesz przenieś hdf z WinUAE na Amige i go nie widzi. A to widzę że o dysk chodzi. To nic.

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 17:39:32 przez TechNineWonder
[#3] Re: Workbench 3.1 hdf na A1200 HD

@Schizo_, post #1

Pod WinUAE dodaj ten ten dysk jako Amigowy w dziale dyski, później pod odpalonym systemem w WinUAE sformatuj ten dysk, a na koniec otwórz jakiś dobry lister plików (directory opus) i skopiuj wszystkie pliki z systemowej partycji Amigi.
[#4] Re: Workbench 3.1 hdf na A1200 HD

@Schizo_, post #1

Obraz HDF możesz nagrać na inny twardy dysk/kartę pamięci, używając programu "WinImage 8.50" (menu "Disk/Restore Virtual Hard Disk image on physical drive..."). Jeśli obraz HDF był prawidłowy (sprawdź pod WinUAE), to taki dysk/kartę podłączasz od razu do Amigi i powinno działać.

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 18:29:50 przez RomanWorkshop
[#5] Re: Workbench 3.1 hdf na A1200 HD

@RomanWorkshop, post #4

@TechNineondWer:
Jaka wielkość partycji?
Dobra myślałem że chcesz przenieś hdf z WinUAE na Amige i go nie widzi. A to widzę że o dysk chodzi. To nic.

Tak o dysk (6Gb) a wirtualna partycja amigowa, którą chcę na niego przenieść ma pod WinUAE niecałe 20Mb.

@kwaku85, @RomanWorkshop
Dzięki.
Ile radzicie założyć partycji i w jakich rozmiarach? Wiem, że z tych 6Gb Amiga będzie widzieć tylko 4Gb. Mam kickstart 3.1 od C=
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem