kategoria: Sprzęt
[#1] A1200 + Corega etherII PCC-T PCMCIA + roadshow != automatyczny start
Podłączyłem do mojej A1200 sieciówkę na PCMCIA jak w tytule. Generalnie działa (właśnie piszę za jej pośrednictwem). Problem jest taki, ąe moja 1200-ka nie chce wystartować jeślikarta jest włożona w momencie startu. Po prostu w pewnym momencie zamiera i koniec. Jedynym sposobem jaki na razie działa jest odpalić WB (3.1) bez karty, potem ją włożyć, a na koniec odpalić z linii poleceń AddNetInterface cnet (stos TCP to Roadshow). Mam inną kartę (3com), z którą nie ma tego problemu - bezproblemowo wstaje razem z Amigą. Nie mam również problemów z bezprzewodowym Linksysem.

Czy ktoś może spotkał się z czymś podobnym i wie, jak to "unormalizować"?
[#2] Re: A1200 + Corega etherII PCC-T PCMCIA + roadshow != automatyczny start

@perinoid, post #1

jest metoda, wystarczy jej nie używać
[#3] Re: A1200 + Corega etherII PCC-T PCMCIA + roadshow != automatyczny start

@perinoid, post #1

Są dwa wyjścia.
CardReset i CardPatch z Aminetu, albo PCMCIA reset fix.

Reset fix

Reset fix
[#4] Re: A1200 + Corega etherII PCC-T PCMCIA + roadshow != automatyczny start

@Sir_Lucas, post #3

CardReset + CardPatch zastosowane wcześniej, jak widać - nie pomogły. Pewnie potrzebna sprzętowa ingerencja - odpuszczam, karta będzie do A600.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem