[#1] Taki wątek z Amigą w tle
https://www.youtube.com/watch?v=lrppOUMQS8g
[#2] Re: Taki wątek z Amigą w tle

@Shredder, post #1

No działali ostro na A4000 ok, racja
[#3] Re: Taki wątek z Amigą w tle

@Shredder, post #1

byli fajni w latach 90. Teraz poszli na chłam, tandetne przeróbki swoich starych utworów. GFrają jak 99% zespołów grających współczense dance. Dobrze jedynie że mają tancerzy i to całkiem w klimacie 90. Miałem jechać na występ, jak zobaczyłem co grają to zostałem w domu :)
[#4] Re: Taki wątek z Amigą w tle

@Creonix, post #3

ale miło że wspomnieli o Amidze i muzyce na niej tworzonej (najtańsze studio cyfrowe w domu)
[#5] Re: Taki wątek z Amigą w tle

@Creonix, post #3

Dobrze jedynie że mają tancerzy i to całkiem w klimacie 90


Tą ładną gołą panię też? ;)
.
[#6] Re: Taki wątek z Amigą w tle

@HOŁDYS, post #4

ale miło że wspomnieli o Amidze i muzyce na niej tworzonej (najtańsze studio cyfrowe w domu)


A to fakt, sam jestem miło zaskoczony i sympatia mi poszła trochę w górę OK
[#7] Re: Taki wątek z Amigą w tle

@rePeter, post #5


Tą ładną gołą panię też? ;)
.

Już chyba nie :)) No chyba, że są jakieś nagrania uncensored z 2016 o których nie wiem ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem