[#1] Boxy z dyskietkami 5.25
Witam, wiem że to nie jest miejsce na tego typu ogłoszenia ale jako dobry Amigowy kolega mogę komuś oddać po kosztach pudełka z dyskami 5.25, sprzedający posiada 7 pudeł wypełnionych dyskietkami do C64 i PC i on chce za to 30e. nie wiem ile to jest warte, Ja ich nie chcę ale może komuś się przyda, nie jest to ogłoszenie zarobkowe tylko grzecznościowe dlatego tutaj to trafiło.

[#2] Re: Boxy z dyskietkami 5.25

@magnatt, post #1

Biorę przydadzą się do C64 i C128 :)
[#3] Re: Boxy z dyskietkami 5.25

@Daniel76, post #2

również moge wziąć całość za 30 euro
[#4] Re: Boxy z dyskietkami 5.25

@francdt, post #3

dam za calosc 31 euro
[#5] Re: Boxy z dyskietkami 5.25

@selur, post #4

Ok Daniel byl pierwszy , wezmę dla ciebie pudła. Odezwę się jak zwiozę to wszystko do siebie, 1-2 tyg.

No i mam nadzieję , że nie trafi to na Allegro. Tylko do użytku własnego. Pozdro

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2017 09:04:58 przez magnatt
[#6] Re: Boxy z dyskietkami 5.25

@magnatt, post #5

Dzięki, nie ma obawy, już robię dla nich miejsce na półce OK
[#7] Re: Boxy z dyskietkami 5.25

@Daniel76, post #6

Jak byś chciał się podzielić to chętnie też skozystam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem