[#31] Re: Ankieta dot. Amigi

@Hexmage960, post #30

Jeżeli mogę coś dodać to głosowałem właśnie na możliwości w grafice i animacji poniekąd ze względu na gry ale i dema, co nie do końca wyczerpuje temat. Moim zdaniem pytania, a w zasadzie możliwości wyboru, były zbyt ogólne i sam miałem problem z wyborem odpowiedzi.
[#32] Re: Ankieta dot. Amigi

@Hexmage960, post #30

Tylko że jak ktoś wybiera Games to jednocześnie wybiera Custom Chipset.

Czyli jednoznaczne widać dzięki ankiecie że najważniejszy jest Chipset.

No bo przecież te Gry działają na tym Chipsecie.
[#33] Re: Ankieta dot. Amigi

@Hexmage960, post #30

brak kategorii "demos" falszuje wyniki ankiety
[#34] Re: Ankieta dot. Amigi

@nostrum666, post #31

Chciałem wybrać najważniejsze aspekty Amigi. Przyznam jednak, że niektóre opcje miały część wspólną i nie wykluczały się. Głosując na "Możliwości w grafice i animacji" tym samym deklarowałeś, że lubisz oglądać grafiki oraz animacje na Amidze, podziwiać dema pod kątem grafiki i animacji i że właśnie kolorowa grafika Amigi jest dla Ciebie najważniejsza.

Czy gdyby istniała opcja "Gry i Dema" zamiast samo "Gry" zagłosowałbyś na nią?

Wydaje mi się, że gdyby ankieta miała więcej szczegółowych opcji do wyboru, wybór byłby jeszcze trudniejszy.
[#35] Re: Ankieta dot. Amigi

@Hexmage960, post #34

W tej formie byłoby łatwiej, bynajmniej według mnie, gdyby można było wybrać np. dwie odpowiedzi zamiast jednej.
[#36] Re: Ankieta dot. Amigi

@nostrum666, post #35

Rozumiem. No niestety, wybrałem "Poll", gdzie jest możliwość wybrania tylko jednej opcji. Swoją drogą ciekawe gdyby zrobić taką samą ankietę z wielokrotnym wyborem, jak wyniki by się różniły.

Mimo wszystko uważam wyniki za miarodajne i można wyciągnąć wiele ciekawych wniosków.
[#37] Re: Ankieta dot. Amigi

@Hexmage960, post #36

Ciekawe jakie to sa te ciekawe wnioski? Bo wedlug mnie sa calkowicie oczywiste jak na PPA.
Na jakims Pclabie czy onecie zapewne byla by taka kolejnosc: Gry, grafika, dzwiek, ....., onuca wojskowa, .........., system

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2017 21:25:06 przez Aniol
[#38] Re: Ankieta dot. Amigi

@Hexmage960, post #36

bez opcji DEMOSCENA + wielokrotny wybór ankieta nie ma racji bytu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem