kategoria: A1200
[#1] Modyfikacja płyty głównej A1200/Błąd ACA 1221ec
Witam Serdecznie ;)

Jako że dopiero powoli zaczynam swoją sentymentalną podróż w świat Amigi, za sprawą A1200 którą niedawno udało mi się zakupić. Mam dwa pytania które być może są trywialne, ale prosiłbym o pomoc ;)

1. Na płycie mam dolutowany "Kabelek" , chciałbym się dowiedzieć co ta modyfikacja robi. Podejrzewam że to może być coś związane z tym że mam zainstalowany ROM 3,9 ponieważ po zmianie kości romu na 3.1 oryginalny z Cloanto Amiga się nie uruchamia. Poniżej zdjęcia poglądowe
https://cloud.digami.pl/index.php/s/1fr6cZLBuLyalJK
https://cloud.digami.pl/index.php/s/legSXSwZ8e8BexL

2. Zakupiłem kartę ACA 1221ec, niestety po zamontowaniu nie mogę uruchomić instalatora Workbencha 3.1(równierz wersja od Cloanto). Dostaje błąd "Software Failure - Program failed (error #80000003). Wait for disk activity to finish". Myślałem że to problem z dyskiem niestety po zdemontowaniu dysku błąd nadal występuje. Mógłby mnie ktoś nakierować gdzie szukać przyczyny?
[#2] Re: Modyfikacja płyty głównej A1200/Błąd ACA 1221ec

@smertius, post #1

Pomogę, kontakt PW.
[#3] Re: Modyfikacja płyty głównej A1200/Błąd ACA 1221ec

@smertius, post #1

Taki kabelek występuje fabrycznie w zależności od rewizji płyty. To nie jest modyfikacja płyty. To jest stan fabryczny.
[#4] Re: Modyfikacja płyty głównej A1200/Błąd ACA 1221ec

@smertius, post #1

a oryginalny wlozyles poprawnie? w sensie tak jak sa strzalki namalowane, z pustymi pinami po lewej?

zdjecie pogladowe

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 13:40:57 przez Valwit
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem