kategoria: Sprzęt
[#1] HxCEdit - problemy
Hej, czy ktoś używa z powodzeniem programu HxCEdit?

Chodzi mi o pracę z plikiem HXCSDFE.CFG, na Goteku używam jak na razie tylko HxC2001.

Najpierw program nie czytał z HXCSDFE.CFG na pendrivie nic, a jak założyłem w nim ADFy i zasejwowałem to Gotek w ogóle nie chciał ruszyć z selektrorem, musiałem skopiować na pendriva HXCSDFE.CFG i AUTOBOOT od nowa.

Teraz (nie wiem dlaczego) HxCEdit widzi pliki w HXCSDFE.CFG, mogę dodać nowe i zasejwować. Gotek też je widzi, ADFy są normalnie włożone w sloty, ale ponad połowa jest błędnie zamontowana (Gotek pokazuje na wyświetlaczu Err). Niektóre działają. Jeżeli zamontuję ten sam (błędny) ADF z selektora Gotek - działa.

Może ktoś coś podpowie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem