kategoria: A1200
[#1] A1200/A600 Doświadczona ręka do wymiany kondensatorów potrzebna - Zielona Góra/okolice?
Cześć, czy ktoś z doświadczeniem i pewną ręką podjąłby się wymiany kondensatorów w A1200 Rev. 1D1 i A600 Rev. 2D?

Najchętniej ktoś z okolic Zielonej Góry, aby uniknąć wysyłki.
Kondensatorów nie mam, mogę wcześniej nabyć jeżeli będzie trzeba. Oczywiście liczę się też z jakąś opłatą za usługę. Na życzenie w rozliczeniu możemy uwzględnić dyskietki DD, albo jakieś inne fanty.

Recaping w celach prewencyjnych, widocznych wycieków nie ma, sprzęt działa, ale wszędzie czytam że powinno się to zrobić po kupnie sprzętu. Aktualne kondensatory wyglądają na fabryczne, a płyty nie grzebane raczej.

W A600 jeden kanał audio gra ciszej, poza tym problemów nie zauważyłem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem