kategoria: A1200
[#1] Amiga 1200, szary ekran
Witajcie Bączki, przychodzę do Was z problemem.

Dostałem A1200 2B. Zrobiłem sobie zasilacz z ATX i podczas strojenia TV miałem cały czas szary ekran, aż za którymś razem pojawił się obraz (czekałem dość długo dla pewności). Po odłączeniu wstawała znowu po ok 5-10 sekundach. Odłożyłem ją na bok, zamówiłem wtyczkę zasilającą, goex, GBSa i tak czekała. Części przyszły. Włączyłem amigę z samym podpiętym goex'em i pojawił się szary ekran - głupio zrobiłem, że nie odpaliłem Amigi na pusto, więc nie wiem czy to wina źle podpiętego goexa. Paula się mocno grzeje, co mnie martwi. Wymieniłem kondensatory, przy okazji zniszczone ścieżki ponaprawiałem. Wszystkie możliwe luty na płycie przeleciałem lutownicą, wyczyściłem, styki Kickstart też. W zasadzie to tyle. Może macie jakiś pomysł, ew. ktoś chce się podjąć naprawy w okolicach Warszawki? Już tak blisko byłem odpalenia, a tu wał :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem