[#1] Cd 32 + promodule + hdd
Witam!
Kupiłem promodule (mam dyskietkę do promodule), mam dysk twardy i chciałbym zainstalować na nim system i inne programy. Pytanie jak to zrobić, bo jak mam podłączone promodule z hdd, to nie mam żadnego obrazu. Próbowałem wcisnąć 2 klawisze myszy, żeby wywołać WB i też nic. Może ktoś ładnie punkt po punkcie przeprowadzi mnie przez instalację? Z góry dziękuję.
[#2] Re: Cd 32 + promodule + hdd

@ender, post #1

Mam podobny problem. Czy wystarczy zasilanie podlaczone do promodule ? Czy trzeba zasilacz takze do cd32 ?

[#3] Re: Cd 32 + promodule + hdd

@PrzemasIII, post #2

Ja mam zasilacz przerobiony pecetowy i zasilam osobno cd32 i promodule i wszystko ladnie smiga :)



Ostatnia modyfikacja: 14.05.08 22:23



Ostatnia modyfikacja: 14.05.08 22:24
[#4] Re: Cd 32 + promodule + hdd

@Siege, post #3

no wlasnie nie mam koncowki do zasilania cd 32 .... Przerobic pecetowy zasilacz to dla mnie czarna magia...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem