kategorie:
[#1] HDF
Czy istnieje jakiś prosty sprawdzony sposób aby z pliku .HDF "wyciągnać" pliki ? Czy można to zrobić pod windowsem ? Dziękuję z góry za pomoc.
[#2] Re: HDF

@HERBiUSZ, post #1

Pod Windows przychodzi mi do głowy jedynie jeden program. Winuae... Montujesz HDF, montujesz jakiś folder jako "dyskopartycję" i ewentualnie jako bootfloppy jakiś install.adf z Workbencha.

Kopiujesz pliki z hdf na "dyskopartycję", którą masz załadowaną jako wybrany folder z Windows. Kopiować pliki możesz filemanagerem najlepiej.
1
[#3] Re: HDF

@tukinem, post #2

Dzięki zadziałało, myślałem że tak się nie da a jednak da 😁
[#4] Re: HDF

@HERBiUSZ, post #1

ADFOPUS pod windowsem

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2022 23:26:21 przez Norbert
[#5] Re: HDF

@HERBiUSZ, post #1

Pod Windowsem wystarczy Total Commander.
2
[#6] Re: HDF

@AmiClassic, post #5

+ odpowiedni dodatek.
2
[#7] Re: HDF

@Norbert, post #6

Oczywiście link

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2022 00:31:13 przez AmiClassic
1
[#8] Re: HDF

@AmiClassic, post #7

Mogli do tej wtyczki dorzucić obsługę LHA
[#9] Re: HDF

@tukinem, post #8

Total Commander obsługuje lha bez wtyczek, ale jest wtyczka do lzx: link
[#10] Re: HDF

@tukinem, post #8

O ile pamiętam to Total Commander wypakowuje LHA bez żadnych pluginów. By natomiast tworzyć czy dodawać pliki do istniejącego archiwum potrzebny jest plik LHA.exe w odpowiedniej wersji (bodajże procesora) skopiowany do katalogu głównego Total Commandera i skonfigurowany w "Ustawienia/Paker/LHA" ...

Ooo, kolega mnie uprzedził OK

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2022 21:49:16 przez PWS
[#11] Re: HDF

@PWS, post #10

Dokładnie jest tak jak piszesz:

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem