[#1] SAMSUNG T200HD dla Amigi
Witam wszystkich,
kupiwszy Amigę 1200 wraz z monitorem Commodore 1084ST ze zgrozą stwierdziłem, że ten skurczybyk strasznie dużo miejsca zajmuje na moim biurku, wręcz uniemożliwiając pracę. A więc postanowiłem zaopatrzyć się w jeden z osławionych monitorów LCD ze złączem SCART. W ten oto prosty sposób złożyłbym sobie kombajnik do grania, oglądania telewizji i pracy na pececie. No i po przejrzeniu kilku możliwości przyjrzałem się bliżej temu monitorowi. A dlaczego? A no dlatego, że według informacji na tym forum:

http://www.amiga.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=49217&forum=8&viewmode=flat&order=ASC&start=20

gość testował monitor pod kątem Productivity i z tego co pisze, to udało mi się je uruchomić pod SCARTem. Czy oznacza to zatem, że pod jednym złączem da się pograć i pobawić w rozsądnej rozdziałce w WB? Prosiłbym o jakieś sugestie, bo aktualnie monitor ten na allegro osiąga sensowne ceny, a znając rynek za jakiś czas już go nie będzie i trzeba będzie kombinować na nowo ;].
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem