[#1] Karta BPPC i pytanka
Niedawno nabyłem nową kartę PPC - Blizzarda 200/040/25 z 64 MB RAMu. I mam kilka pytanek. W jaki sposób odczytać wersję FLASHa - chodzi mi o to czy jak sprawdzić czy mam najnowszą jego wersję i czy trzeba dokonać upgrade'u. W jaki sposób przy boocie zablokować np. sam procek 040 i PPC a zostawić RAM żeby pograć w gry WHDLoad. Niestety niespecjalnie chcą działać - guru, błędy typu "Access...", restarty Amigi itp z systemem zarówno 3.1 jak i 3.9. Na Blizku 030/50 nie miałem takich problemów. Czy potrzeba zmieniać 68040.library na tą ze sterowników dołączonych do BPCC? Czy ta domyślna Workbenchowa powoduje jakieś problemy ze stabilnością systemu? Czy udało się komuś pograć w Mortal Kombat 2 na WHDLoad bez artefaktów i migania na kartach 040 lub PPC? Mnie osobiście tylko na roższeżeniach ramu 4 MB lub Blizzardzie 030/50. Niestety ani na Apollo 040 ani na Blizzardzie PPC nie chce ta gra działac normalnie. Czy bezwzględnie jest wymagane stosowanie chłodzenia zarówno do 040 jak i do PPC? Czy to muszą być radiatory czy wystarczą wentylatory? Jaki zasilacz jest zalecany? AT 200 W? AT 250 W? Czy może powinna odpalić na zwykłym ciężkim standardowym? Jakie prędkości odczytu/zapisu na dyskach z tą kartą i FastAtą powinno dać sie osiągnąć? Mam coś w granicach 2-2,5 MB/sek.



Ostatnia modyfikacja: 26.03.2009 20:49:30



Ostatnia modyfikacja: 26.03.2009 20:50:26
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem