[#1] Sklepy w Warszawie
Czy w wawie sa jakies sklepy w ktorych mozna jeszcze nabyc cos do Amigi.
I czy na gieldzie warszawskiej mozna jeszcze kogos spotkac ze sprzetem do Ami ????


Pozdrawiam
[#2] Re: Sklepy w Warszawie

@Senjuro, post #1

Czy w wawie sa jakies sklepy w ktorych mozna jeszcze nabyc cos do Amigi.
I czy na gieldzie warszawskiej mozna jeszcze kogos spotkac ze sprzetem do Ami????


A jaki sprzęt konkretnie Cię interesuje?
[#3] Re: Sklepy w Warszawie

@mailman, post #2

Sorry, że się wtrącam, ale ja też jestem zainteresowany miejscem w Wawie gdzie można kupić coś do Amigi.
Mnie interesuje głównie sprzęt do A4000 np: karty sieciowe, graficzne, procesory itp, jak również oprogramowanie.
[#4] Re: Sklepy w Warszawie

@amigafan, post #3

Typowo amigowskie... np scandoobler .... dopalki do ami..... pamieci no wszystko co tylko do amigi..... oczywiscie jesli jesli maja gdzies jakis sprzet do pc ktory by sie nadal do amigi to takie adresy rowniez mi sie przydadza.
A na gieldzie nik juz tym nie handluje

Pozdrawiam
[#5] Re: Sklepy w Warszawie

@Senjuro, post #4

hmmm... W Wawie nie ma sklepów Amigowych? Sory że się wtrącam bo ja z Poznania ale my tu mamy jeden sklep z C64, Atari i Amigami a najwięcej to oni mają starych gier na te platformy. Kiedyś pytałem czy w ogóle mają jakieś "nowe" rozszerzenia do Ami to powiedział że mogą sprowadzić... Dobre i to chociaż jeszcze niczego tam nie kupiłem...
[#6] Re: Sklepy w Warszawie

@radek_borowicz, post #5

No to szkoda.
Pozostaje tylko Internet.
[#7] Re: Sklepy w Warszawie

@Senjuro, post #1

Na ulicy Batorego (ale nie w Stodole tylko w pawilonach za skrzyzowaniem) jest taka firma Amiga s.c. W zasadzie z dzialalnosci firmy pozostala tylko nazwa, ale maja jeszcze troche Amigowych czesci, oczywiscie, raczej nie nowych.

Co do soft`u - www.matay.pl
Sklep jest jedynie internetowy ale de facto znajduje sie w Wawie, wiec jak zawsze (o czym moze nie wszyscy wiedza) dowoz towarow gdziekolwiek w Wawie jest gratis. Co do sprzetu - wszystko co ma eFunzine.com, po sprowadzeniu na takich samych zasadach jak z softem. Pozdrawiam.
[#8] Re: Sklepy w Warszawie

@Matay.pl, post #7

Fajnie .... a jakis namiar na nich jest. Poza kontaktem osbistyum jesli bym sie tam pojawil ??

Pozdrawiam
[#9] Re: Sklepy w Warszawie

@Senjuro, post #8

Zakladam, ze chodzi Ci o telefon do Amiga s.c.? To chyba bedzie /22/ 8256289. Nie wiem czy jeszcze aktualny.
[#10] Re: Sklepy w Warszawie

@Matay.pl, post #7

Jakieś 2 lata temu chciałem tam kupić kartę graficzną. Chyba z tydzień do nich dzwoniłem bo nie moogli znaleść pudła z częściami do Amigi, a jak juz w końcu znalźli to okazało się, że są to stare karty procesora do A2000 i Piccolo SD64, którą kupiłem. Jak się potem dowiedziłem były to karty, które ludzie im przynosili do servisu, a im się nie udało ich naprawić. Oczywiście Piccolo było zepsute a na zwrot pieniędzy nie miałem co liczyć, także nie radzę tam kupować bo związek z Amigą tej firmy jest tylko z nazwy.
[#11] Re: Sklepy w Warszawie

@Matay.pl, post #9

Dzieki za info.
Napewno sie przyda.

Pozdrawiam
[#12] Re: Sklepy w Warszawie

@amigafan, post #10

Wiec pozostaje kontakt osobisty.
Dzieki za rade.

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem