Wątek zamknięty
[#1] Torrent OS4
Jest już gdzieś torrent os4, porzyczylem pega od znajomega żeby sprawdzić czym się różni na wiadomą platworme wersja os4 od wersji na Micro Amigę One?



Ostatnia modyfikacja: 07.02.2009 17:23:30Ten post z odpowiedziami został przeniesiony do działu Rzeźnia

--- Dodane przez moderatora działu OS4 --- 10.02.2009 14:47:00

Konto mufa_ zostało zablokowane, wątek przeniesiony tutaj ze względu na swój charakter. Post jak i wątek nie zostały zmodyfikowane ani usunięte, gdyż raczej nie chcę wprowadzać cenzury.

Dodatkowo...

Poza zablokowaniem konta mufa_ został nałożony miesięczny ban na konto rzokool. Prowokacja nieudana, na tego użytkownika wskazywał mail podany podczas zakładania konta mufa_ jak również ten sam adres hosta, z którego pochodziły komentarze z obu tych kont.

Dodatkowo...

Jest mi niezmiernie przykro, że nadal niektórym się jednak zachciewa idiotycznych szczeniackich zabaw kosztem innych. Nadal są ludzie, dla których najważniejsze jest tylko szukanie zaczepek i rozkręcanie afer. Ja dłużej z takim środowiskiem nie chcę mieć nic wspólnego, zatem ogłoszenie:

Poszukiwana osoba chętna do moderacji działu OS4 na forum PPA, osoby chętne proszę kontaktować się z SirLEO

A dzieci, miotający odchodami na wszystkich pieniacy i reszta popaprańców niech się raduje, że udaje im się skutecznie zniechęcić do ofcowania wszystkich, którym może jeszcze kiedyś chciało się coś robić. Miłego i spokojnego życia w ich własnym ksenofobicznym światku im życzę.

Mandi^ATO

End of transmission...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem