kategorie: Amiga Classic, AmigaOS 4.1
[#1] Basilisk II pod AOS 4.1 a CD-ROM (A1200 PPC)
Basilisk ma możliwość emulacji CD-ROMu ale nie można z palca wpisać device'a do jego obsługi. Czy któryś device z listy jest analogiczny do scsi.device unit 1?
[#2] Re: Basilisk II pod AOS 4.1 a CD-ROM (A1200 PPC)

@pong777, post #1

Wygląda na to, że wystarczy wpisać w dyskach SCSI - scsi.device unit 1.
[#3] Re: Basilisk II pod AOS 4.1 a CD-ROM (A1200 PPC)

@pong777, post #1

Mi śmigał Basilisk II swego czasu na Morphos 2.3

http://www.emaculation.com/lib/exe/detail.php/morphos2.4.png?id=basilisk_ii

Nie pamiętam czy miałem system 7 czy 8 - do tej pory mam gdzieś płytkę z 8 jak byś chciał a masz 7-kę (apple udostępnia do 7.x.y ale 8 już nie).
[#4] Re: Basilisk II pod AOS 4.1 a CD-ROM (A1200 PPC)

@DiskDoctor, post #3

Przypomniało mi się że wyprosiłem o licencję dla amigowców free do softu o nazwie IcXL. Jak ktoś chce mieć Excela emulowanego pod Basiliskiem to jak znajde gdzieś klucz w mailach, chętnie podam na prv (nie gwarantuję że szybko).

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 11:43:05 przez DiskDoctor
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem