[#61] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Aniol, post #60

Hdtoolbox widzi poprawnie dysk i podział na partycje pod scsi.device na winuae i Amidze?


ps.
Czy bez karty SD uaehf.device widzi jakis dysk na sd2ide? U mnie widać 32mb. Dziwne
[#62] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Norbert, post #61

Cos mi nie idzie Zmieniam w ikonie hdtoolbox w informacje, na scsi.device,zapisuje i to samo.Na koniec dostaje informacje,ze hdtoolbox nie może pracować z tym urządzeniem.W winuae ustawiałem jako ide i scsi.Kiedy kilka lat temu formatowałem karte cf,zdaje mi się ,ze nie używałem hdtoolboxa tylko czegoś innego.Ech,zielony jestem w tym
[#63] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Aniol, post #62

Tak dla potomnych,jak by ktoś miał podobne problemy z combo kątówka + ide2sd.Problemem okazała się stara karta microSD Kingstona 4GB.Stara znaczy ładne kilka lat.A myślałem ja głupi szeroki uśmiech , ze zabytek z zabytkiem łatwiej się dogada.Sandisk 16GB prosto ze sklepu został od razu poprawnie rozpoznany w A1200.Kingston pokazywał w Hdtoolbox jakieś cuda na kiju
[#64] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Krashan, post #1

Około 20 marca będę miał znów krótką serię obu modeli (KA 47 i KA 60), oraz nowość: KA 55, przelotka dwuportowa podobna do KA 60, ale zamiast portu 3.5" ma port 2.5" (44 piny). Oczywiście też porządne gniazdo z kluczowaniem, też korekcja diody i również zworka. Na początek będą tylko dwie sztuki, bo jest to seria próbna i gdyby testy wykazały jakieś problemy, to KA 55 na razie jeszcze nie będzie dostępna.
[#65] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Krashan, post #64

KA 47 i KA 60 są już dostępne. Do osób, które zamówiły wcześniej, wysyłam dzisiaj. Poinformuję wieczorem indywidualnie na PW lub mailem. Testy KA 55 będą jutro, wtedy też dodam ten nowy produkt na stronę.
[#66] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Krashan, post #65

Tak z samej ciekawości. Numeracja 47,55,60 przypadkowa czy może jest ukryta jakaś historia przypisywania numerów?
[#67] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@wsklive, post #66

Jest ukryta historia cool.
[#68] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Krashan, post #65

Niestety w prototypie KA 55 są błędy, w związku z tym „premiera” opóźni się o jakiś miesiąc. W tej chwili mam 4 sztuki KA 47 i 5 sztuk KA 60.
[#69] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Krashan, post #68

Gdyby ktoś jeszcze potrzebował, to kątówki jednoportowe (KA47) mam od ręki, dwuportowe (KA60) będą za jakiś tydzień, mam nadzieję, czekam na płytki. Oczywiście będę też miał na AmiParty.
[#70] Re: Kątówka IDE dwuportowa

@Krashan, post #69

Dla niecierpliwych - proszę pisać do mnie na prv. Są od ręki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem