[#31] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #28

Ja jak zwykle podziwiam wiedzę i umiejętności i zazdroszczę, że sam tak nie potrafię. OK
[#32] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #1

Profesjonalista robi profesjnonalnie - nic dodać.. brawo.
Made in Poland brzmi dumnie .. i tak musi być :)
[#33] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@MaaG^dA, post #32

http://www.serdashop.com/waveblaster
[#34] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Sokok, post #27

Ech... ludzie tak przywykli do chińskich produktów, że każda rzecz "po normalnych kosztach" bez produkcji seryjnej jest "za droga". Weź pod uwagę że wszystkie "tanie" rzeczy są albo produkowane maszynowo lub z wyzyskiem pracownika. Produkcja jednostkowa nigdy nie będzie konkurencyjna do "masówek".

A jak dla ciebie jest "drogo", to co powiesz na taki profesjonalny kabel USB, HDMI czy RJ/E... i nie zapomnijmy do kompletu zaopatrzyć się w odpowiedni kabel zasilający!
[#35] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #24

Totalnie mi sie nie spieszy :)
[#36] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Solo Kazuki, post #34

Mam twoja wypowiedź serdecznie tam gdzie słońce nie dochodzi, ale dziękuję za cały twój trud.
[#37] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@MaaG^dA, post #32

<maly_offtop>

Profesjonalista robi profesjnonalnie

Przypomniala mi sie jedna rozmowa z moim kierownikiem w robocie:

- Czemu nie robicie tego profesjonalnie, myslalem ze jestescie profesionalistami.
- Nie robimy tego profesjonalnie tylko tak jak ma byc.

<maly_offtop/>
[#38] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Phibrizzo, post #37

.... czyli nieprofesjonalnie?

Pozdrawiam,

Azz
[#39] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Phibrizzo, post #37

To ja sobie profesjonalnie przeanalizuję organoleptycznie 0,5L sorbetu..
a.. i jeszcze małe "conieco"...

Ps. Jakbym miał Amigę to pewnie też zanabyłbym ten interface...
[#40] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #28

@ Krashan
Można też wyhaczyć jakiś używany interfejs na EBay, z rzadka przemykają też przez Allegro. Ponieważ nie mają statusu „rarytasów”, ceny bywają znośne.


No, ale takiego jak Twój to na Allegro, czy Ebay nie znajdzie.
"KA12" - fajna, nietuzinkowa nazwa, tak swoją drogą OK

@ Maag^dA
Ja też się wyzbyłem swego czasu Amigi klasycznej i ostatnio popadłem w tęskotę i zanabyłem sobie Ami 600 golaska. Później z tej radości zapodałem fotki w Graffiti.

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 20:49:28 przez R-Tea
[#41] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@R-Tea, post #40

No, ale takiego jak Twój to na Allegro, czy Ebay nie znajdzie.
No tak, bo kiedyś to były spore pudełka wiszące na kablu i posiadające oprócz IN i OUT co najmniej jedno gniazdo THRU. Mnie natomiast zainspirował nabyty do laptopa interfejs USB/MIDI – elektronika jest we wtyczce USB i wychodzą dwa kable zakończone DIN-ami.

"KA12" - fajna, nietuzinkowa nazwa, tak swoją drogą OK
Tak sobie wymyśliłem, że wszystkie moje sprzęty mają symbol „KA” i jakąś liczbę.
[#42] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #41

A gdzie można zamówić ?
[#43] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Hellena, post #42

Napisz na priv do autora tego tematu.

Pozdrawiam,

Azz
[#44] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #43

Ku mojemu zaskoczeniu pierwsza seria interfejsów została już całkowicie zarezerwowana więc chwilowo są niedostępne. Na przełomie lipca i sierpnia będzie kolejna.
[#45] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #44

Pong777 je wczoraj wystawił na alle LINK.
[#46] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@jimmy, post #45

5 sztuk, na bogato.

BTW, Krashan, wiem, że to nie Amiga, ale marzy mi jeszcze się HerMidi do C64:
https://sourceforge.net/projects/hermidi/files/HerMIDI-Building-HowTo.pdf/download
drogo by wyszło?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 10:54:00 przez infboras
[#47] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@infboras, post #46

BTW, Krashan, wiem, że to nie Amiga, ale marzy mi jeszcze się HerMidi do C64
Nie wchodzę na teren 8-bitowców. Męcz Lotharka .
[#48] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@jimmy, post #45

Dlaczego Krashan nie wystawił? Więcej zrobiłby na tym.

Pozdrawiam,

Azz
[#49] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #48

Przytarglem dzis yamahe psr 410 do domu.
Wyjscia midi ma. Mialem kupowac klawiature ale przypomialem ze w szafie u rodzicow schowana.
Bedzie do testowania interfejsu :D
[#50] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@JacK_Swidnik, post #49

Ałraight, lata 90e strajks back!!!
Propnuję wdrążyć się znowu w Ace of base i Dr. Albana-100% brzmienie midi.
Przywieźcie to wszystko na Amiparty pomysł
Pozdr

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 10:37:37 przez Mikrobi
[#51] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #48

Dlaczego Krashan nie wystawił? Więcej zrobiłby na tym.
Ponieważ nie sprzedaję swoich gadżetów na Allegro. Jednocześnie informuję, że poprzez forum (albo osobiście na AmiParty w Chełmie) pod koniec lipca będzie można nabyć interfejs MIDI ode mnie we wcześniej podanej tu cenie 77 zł.
[#52] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #51

Miałem na myśli to, że oprócz tej ceny na PPA i na party, mogłeś wystawić drożej na Allegro lub na eBay. Mógłbyś sprzedać więcej :) . Chyba, że robisz to dla zabawy i nie chcesz komercji z tego robić.

Przy okazji, czy ten interfejs posiada diody syngalizacyjne wskazujące pracę (aktywność) portów IN/OUT ? To bardzo przydatna rzecz.

Pozdrawiam,

Azz
[#53] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #52

Nie ma diod. Po pierwsze układ sterujący nimi się już nie zmieści. Po drugie w A1200 czy A600 trzebaby się nachylić mocno nad komputerem, albo obrócić go tyłem, żeby te diody zobaczyć.
[#54] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #52

mogłeś wystawić drożej na Allegro lub na eBay. Mógłbyś sprzedać więcej :) . Chyba, że robisz to dla zabawy i nie chcesz komercji z tego robić.
Nie sprzedaję na portalach aukcyjnych. A zysk na sztuce jest wystarczający, żeby mi się chciało, zresztą i tak krzyczą, że za drogo .
[#55] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #54

Dlaczego Krashan nie wystawił? Więcej zrobiłby na tym.


Niektorzy to nawet krzycza, ze za tanio
[#56] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@sordan, post #55

Jak widać tanio/drogo jak komu pasuje. Jest przykład, że można wystawić na Allegro drożej, stąd moja troska o Krashana .

Co do diodek, te interfejsy chińskie na USB mają elektronikę po drodze zamkniętą w plastikową obudowę wielkości pudełka zapałek. Jednak pewnie to rozwiązanie byłoby droższe jak sądzę.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 13:01:56 przez Azzorek
[#57] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #56

Wystawić nie oznacza sprzedać. Jeszcze nikt nie kupił.
[#58] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Azzorek, post #56

Krashan na pewno wiedział co robi sprzedając temu pongu te przejściówki. Umówili się na cenę X, pong wystawia po cenie Y i daje bonusy w postaci faktury (czego Krashan raczej nie zrobi). Taki rynek.
A inna sprawa jak już zauważono - póki co się ani sztuka nie sprzedała.
[#59] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Krashan, post #1

Wygląda ładnie i solidnie. A że do jakiegoś czasu marzy mi się wydawanie dźwięków, to może i się skuszę, gdy już ogarnę kącik amigowy. Jaką klawiaturę polecacie dla laika na początek?
Krashan: będziesz robił jakąś demonstrację na Amiga Eastern Meeting? Napisałeś, że będziesz miał interfejsy, ale zakładam, że poplumkasz coś na kibordzie. Jezioro Białe będzie Twoje :D
[#60] Re: Zminiaturyzowany interfejs MIDI

@Leander, post #59

A nie... Ty o AmiParty mówiłeś. Nic to, Chełm będzie Twój :D.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem