[#1] Zasilacz ATX
Witam serdecznie wiem że temat już był ale spytam bo nie mogę znaleźć tamtego wątku więc do rzeczy

Muszę wymienić zasilacz w towerze atx -> chcę kupić nowy ze sklepu więc teraz pytanie jaki polecacie? jaki zasilacz ATX będzie dobry dla amigi 1200, zorro, picasso?
[#2] Re: Zasilacz ATX

@Paul149, post #1

300W to optimum dla takiego komputera.

Firmowe 300W a aktywnym PFC dobrej marki wystarczy do bezpiecznego i stabilnego użytkowania.
[#3] Re: Zasilacz ATX

@Hubez, post #2

Opcję mam taką kumpel mi posłał ze sklepu proline, będzie on dobry dla Amigi?
[#4] Re: Zasilacz ATX

@Paul149, post #3

Będzie dobry z tym, że to ATX (to nie AT, uruchamiany na zasadzie 0-1)
Sprawdź czy ma molex.
[#5] Re: Zasilacz ATX

@Hubez, post #4

Sprawdź czy ma molex.

Posiada Molex 3x Molex 4 pin pisze więc spoko luz jakoś sobie poradzę z resztą ;) dobra dzisiaj będę go mieć ;)
[#6] Re: Zasilacz ATX

@Paul149, post #5

jest mały problem... Zorro wymaga białego pinu -5V a w tym zasilaczu go nie ma :/ może ktoś mi pomóc gdzie to podłączyć?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem