[#1] Ktośm mi powie co to za ustrojstwo?
Dostałem coś takiego z obudową do amigi, zakończone wtyczką DB23. Ktoś mi powie co to? link bo obrazek sie nie pokazal

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 15:30:53 przez Red
[#2] Re: Ktośm mi powie co to za ustrojstwo?

@Red, post #1

Interfejs zwnetrznej stacji dyskietek
[#3] Re: Ktośm mi powie co to za ustrojstwo?

@maliniak, post #2

Dzięki za info. To mam pytanie drugie, z odwrotnej strony tej płytki jest jednorzędowe złącze. Posiada może ktoś rozpiskę pinów?
[#4] Re: Ktośm mi powie co to za ustrojstwo?

@Red, post #3

Nie musisz mieć rozpiski pinów aby to uruchomić - jak nikt nic na tym nie grzebał i nie spalił to wystarczy, że do tych pinów podepniesz taśmę do stacji dyskietek amigowej i zasilanie. Tylko istotne jest aby taśma była wpięta "rzędem sygnałowym" bo drugi to w większości GND = masa. Zrób jeszcze zdjęcie z drugiej strony PCB tego interfejsu, to może coś więcej ustalimy np. miejsce dolutowania kabelka zasilającego stację dyskietek.

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 20:30:32 przez Adinfo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem