kategorie:
Wątek zamknięty
[#1] Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA)
Witam.
Sorry, że nie umieściłem tego tematu w dziale - GIEŁDA. Wątpię, żeby ktokolwiek tam mi odpisał. Chciałbym sprzedać sporo akcesoriów amigowych, bo od dłuższego czasu już ich nie potrzebuję.

Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA):

1. Zasilacz impulsowy Power Supply A500. W porównaniu do innych amigowych zasilaczy jest mocny, bo posiada 4.5A przy 5V. Pobór mocy do 25W. Zasilacz jest 100% sprawny. Cena 85 zł.

2. Zewnętrzna stacja dyskietek Micronik HD 1,76MB Power M-disk. Stacja jest 100% sprawna. Cena 45 zł.

3. Napęd CD-ROM LITE-ON LTN-526D 52X IDE. To najszybszy napęd do odczytu danych z płyty CD. Napęd jest 100% sprawny. Cena 45 zł.

4. Dysk HDD 4.3GB Seagate model ST34311A. Ten 3,5" dysk nie ma żadnych bad sektorów, czyli jest 100% sprawny. Cena 45 zł.

5. Dysk HDD 6.4GB Seagate model ST36421A. Ten 3,5" dysk nie ma żadnych bad sektorów, czyli jest 100% sprawny. Cena 55 zł.

6. Myszka (nieznanej firmy). W tej myszce kursor przesuwa się do góry i na dół. Niestety trzeba się namęczyć, aby kursor przesunął się w lewo i w prawo. Ta myszka jest sprawna, ale wymaga przeczyszczenia z kurzu w środku. Cena 25 zł.

7. Joystick QuickJoy II SV-122. W tym joyu działa tylko górny kierunek, prawy kierunek i główny przycisk Fire. Niestety coś nie działa lewy kierunek, dolny kierunek i przedni przycisk Fire. Ten joy wymaga naprawy. Cena 25 zł.

Suma tych siedmiu akcesoriów amigowych to kwota 325 zł. Nie mam zamiaru sprzedawać pojedynczych sztuk. Wolałbym sprzedać te wszystkie akcesoria (7 sztuk). Moja oferta to 280 zł (za komplet) + 20 zł koszt wysyłki = 300 zł. Gratisowo mogę dorzucić fajną podkładkę pod myszkę z napisem AMIGA i sprawnego simma 16MB do karty turbo. Nie ma mowy o żadnym rabacie. Uważam, że 300 zł to okazyjna cena dla amigowca - w komplecie z dwoma gratisami. Wczoraj te wszystkie akcesoria testowałem na swojej A1200.
Odnośnie joya SV-122, to mam drugi (sprawny) egzemplarz tego modelu, ale nie jest na sprzedaż, bo go używam do gier.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem tych wszystkich akcesoriów, to niech da mi znać. W razie wu, po weekendzie będę to wszystko wystawiał na sprzedaż na allegro i olx.

Życzę miłego weekendu.
[#2] Re: Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA)

@krzysiekp41, post #1

Od sprzedaży masz dział giełda.
2
[#3] Re: Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA)

@krzysiekp41, post #1

2. Zewnętrzna stacja dyskietek Micronik HD 1,76MB Power M-disk. Stacja jest 100% sprawna. Cena 45 zł.


jakby coś, TO tylko TO jest interesujące
I MOGĘ TO KUPIĆ
:)


Ostatnia aktualizacja: 09.12.2023 13:55:02 przez Cezarykl
1
[#4] Re: Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA)

@Stoopi, post #2

Szkoda gadać. Kolejny raz to samo. Proponuję dawać bana na tydzień czy dwa za umieszczanie ogłoszeń na forum bo to się nie skończy.
7
[#5] Re: Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA)

@Stoopi, post #2

Sorry. Później umieszczę to ogłoszenie w dziale GIEŁDA.
[#6] Re: Akcesoria amigowe na sprzedaż (OKAZJA)

@krzysiekp41, post #1

Nie raz umieszczałem ogłoszenia w dziale giełda czy to kupując, czy sprzedając i jeszcze mi się nie zdarzyło aby pozostało bez jakiejkolwiek odpowiedzi.
Jeśli nawet ktoś czegoś nie miał, to pisał gdzie mogę to kupić lub tego szukać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem