[#31] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #30

@ sprayo5
Dzięki za wrzutkę OK. Wolną chwilą powrzucam do Fat Magnus

@mccnex
Wszystkie Lamezinki mam działające i zamieszczę je gdy nadejdzie ich pora ;)
[#32] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Spayro5, post #26

Witam . W uzupełnieniu znalazłem jeszcze dwa magi które się zawieruszyły i nie weszły do poprzedniej puli są to :
Grennday (1)
Hangover (1)
Prześlę do przeglądu i opracowania .
[#33] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Spayro5, post #32

Spayro a Przypadkownika 3 masz na jednym dysku czy na dwóch? Wprawdzie drugi to tylko moduły, a mag działa bez niego ale fajnie by było to odzyskać.
[#34] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #33

Witam . Posiadam wersję 1 dyskową .
[#35] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #30

Szukam magazynu Playboy#0 grupy SAF (albo Playboy#1 - w każdym bądź razie tylko jeden numer si ępojawił). Wydany na Eastern Conference 1995 w Białymstoku. Zapowiedź, późniejszego Fastidium.

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2013 21:02:23 przez Deftronic/...
[#36] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Deftronic/..., post #35

Szukam maga, w którym był "Traktat o projekcji astralnej" Roberta Bruce'a. Mag był na literę "K" i było to chyba drugie wydanie. Kabum? Kebab? Cholera, no wypadło mi z głowy. Chodził na AGA i miał ekstra muzkę - dlatego go szukam ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2013 21:54:07 przez _arti
[#37] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@_arti, post #36

pewnie chodzi tobie o KEBAB mam chyba wszystkie czesci :_
[#38] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Phibrizzo, post #2

Ja poszukuje jakiejkolwiek edycji magazynu "Szpryca", może ma ktoś w swoich zbiorach??
[#39] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mrshift, post #38

Eee... jeśli chodzi o te tematyke to ja mam tylko "Działkowca" oraz "Tydzień na działce" OK

.. a tak serio, to coś więcej o tym magu mógłbyś napisać? Jakis czas temu troche stuffu udalo sie odgruzowac. Wiec jakies szanse na sukces sa ...
1
[#40] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #39

A kiedy jakiś update Fat Magnusa? Cisza od pół roku. Szpryce mam pierwszy numer i więcej zdaje się nie było.
[#41] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #40

Niestety mało mam ostatnio czasu na "fatka". Jeśli chcesz, to napisz opis do "Szprycy", podeślij maga na redakcyjnego maila i będziesz miał update :)
[#42] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #41

poszukiwane magazyny troszkę uaktualniłem listę jeśli czegoś nie ma na tej liscie czyt FatMagnusie :) podeślij to na moj adres email francdt@o2.pl obecnie jestem chory wiec mam sporo czasu na opracowanie :) info magazyn LEGION został specjalnie pominięty za swoją treść pozdro Franc / Dark Team
[#43] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@francdt, post #42

Ok. Przejże jeszcze dokładnie moje zbiory i jak coś znajdę podeśle do Ciebie. Legion można wstawić w końcu magazyn Amigowy. Tacy ludzie też byli na scenie. Poza tym z czasem to ich teksty bardziej śmieszą niż denerwują.
[#44] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #43

magazyn LEGION został specjalnie pominięty za swoją treść


pokłony

Legion można wstawić w końcu magazyn Amigowy. Tacy ludzie też byli na scenie. Poza tym z czasem to ich teksty bardziej śmieszą niż denerwują.


Aż z ciekawości bym zobaczył toto. W jakimś magu jechali po nich równo, chyba Bigoz :)
[#45] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@KJB, post #44

... latwiej byloby wymienic magi, w ktorych po nich nie jechano :)

Legion mozna znalezc na CD z Magazynu Amiga i chyba tez na ScenaPL albo podobnych. W sumie nic ciekawego. Magazyn z duza iloscia prawicowo-uposledzonego belkotu. W sumie to scena niepotrzebnie w ogole sie zajela ich tematem, przez co zrobili im za darmo niesamowita promocje.

Duzo artykulow autorstwa L. i DrG. bylo tez w Silesii, w czasie kiedy schodzila juz na psy i ostatecznie upadla - ostatni numer tego maga nie zawiera prawie nic ciekawego do czytania.
[#46] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #45

Legion wyszło chyba 6 numerów i tak się trzymali długo :) wszytkie mam ale jest niecheć (nie moja) do wrzucenia na fatmagnus-a teraz mam wolne jestem na urlopie do srody wiec troszke updajt robie na fatmagnusie wiec jak czegos tam nie ma a ma ktos w swoich zbiorach niech wysyła do mnie na email francdt@o2.pl
[#47] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@francdt, post #46

Legion wyszło chyba 6 numerów i tak się trzymali długo wszytkie mam ale jest niecheć (nie moja)


To ja blokuję publikację Legionu w Fat Magnus. Nie mam zamiaru przykładać ręki do zachowywania pamięci i jednocześnie promowania treści faszystowskich. Fakt, że zostały opakowane w Amigowe wdzianko, nie zmienia ich jednoznacznego wyrazu.
[#48] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #47

przekopałem cały aminet nie ma zbyt dużo PL magów macie jakieś namiary na inne kopalnie do szukania tego czego nie ma na fatmagnusie
[#49] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@francdt, post #48

Tylko prywatne zbiory. W necie już nic nowego nie znajdziesz.
[#50] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #49

a przeszukiwał ktoś ftp-y scenowe ???? prywatne zbiory???? ma ktoś jakieś namiary na owe proszę o prv ja osobiści dzisiaj przejrzałem aminet mam go na HD u siebie ponad 44GB i to co znalazłem dodałem ale Polskich magów jest malutko. Pozdrawiam i czekam na jakiś odzew od braci Amigowych
[#51] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@francdt, post #50

ftp.amiscena.org - sprawdzone
aminet - sprawdzony
zbiory z ftp.amigascene.org - sprawdzone
cd z MA, scena pl, scene xplorer, ACS - sprawdzone

Tak naprawde to pozostaja prywatne zbiory i bedzie to spora niespodzianka jak uda sie wygrzebac jakies magi sprzed 1995-96 roku. Warto sprobowac popytac osoby majace niegdys swoje BBS-y lub osoby, ktore te poprzednie znaja. Moze ktos ma jakies backupy itd.
[#52] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@mccnex, post #51

a czy na scenexplorer2 były jakieś magi ???? kurcze ciężko będzie coś jeszcze wygrzebać szkoda że polscy amigowcy swoich wypocin nie wrzucali na aminet.de :) jedyne co przetrwało. Ja u siebie mam kilka magów ale niestety dyskietki padły :( może byli swaperzy lub tak jak piszesz kolesie którzy mieli swoje BBS-y mają gdzieś to zarchiwizowane może na VHS-ie przy pomocy VBS systemu bo na dyskietkach to cud jak coś się zachowa i będzie działać
[#53] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@francdt, post #52

poszukuję maga o nazwie super ragazzi (lub cos podobnego) wyszly bodaj 2-3 numery
[#54] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@tier, post #53

Jaka grupa to wydawała? I który to rok mniej-więcej? Asembler, Amos czy Amiga guide? Bo jakoś w ogóle tego nie kojarzę.
[#55] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@exolon, post #54

właśnie nie bardzo pamiętam czy tytuł maga to "super ragazzi" czy taka grupa. Na pewno był to amos. Diskmag był bardzo prosto zakodowany ale krążył po scenie bo dotarł nawet do mnie na zachód.
[#56] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@tier, post #55

Wujek Gugel kieruje do Górnika Zabrze
SUPER RAGAZZI (2-'96) zin

Czy na pewno nie pomylimy Ci się nazwy?
[#57] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@Norbert, post #56

na pewno nie. Super Ragazzi taka była nazwa maga albo grupy. pozdrawiam
[#58] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@MarX, post #1

Szukam maga (chyba jednorazowego) w którym były teksty o wycieczce do Amsterdamu (z opisem darkroomu w klubo-burdelu) i o grupie/ruchu RAAF (Radykalna Akcja Anty Faszystowska) - nie pamiętam tytułu ani grupy, ale jedna z grafik była w stylu karykatury z Krupówek, o ile dobrze mi się tłucze, to grafik miał ksywę Toro... Ktoś kojarzy?
[#59] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@watman, post #58

odświeżę temat bo nie chce nowym śmiecić .. naszło mnie na zebranie MACD Magazyn Amiga .. płyt ...
ktoś podpowie ile tego wyszło?
czy ceny za płytę w granicach 50-100 uważacie za wysokie czy znośnie patrząc ze mało dostępne ?
może ktoś ma na zbyciu ?

ktoś na OLX ma cd2 = za 90 .. ale widzę ze można się z nim dogadać :)
[#60] Re: magi - poszukiwany, poszukiwana

@xanthe, post #59

Niesamowite, że takie rzeczy osiągają takie ceny. Przecież w epoce takie płyty się człowiekowi walały po chacie aż w czasach internetu (gdy takie płyty zaczęły nie mieć już sensu) w końcu lądowały w śmietniku. Chyba nigdy nie przywyknę do realiów kolekcjonerskiej strony retro świata.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem