[#1] Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjęcia?
Macie jakiś pomysł jak można odzyskać skasowane zdjęcia z karty aparatu cyfrowego? Nie chodzi o jakieś usunięte wieki temu, lecz takie dopiero co zrobione (na przykład wczoraj zrobiłem i skasowałem i od tamtej pory na kartę już nic nie nagrywano). Jest jakiś soft do tego? Może być na PC.
[#2] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #1

Da się odzyskać nawet po formacie.
Program Photorec (opensource - więc legalny) :D
[#3] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #1

[url]http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=229&t=94[url]

Darmowy!



Ostatnia modyfikacja: 14.04.07 20:26
[#4] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@Sasquatch, post #3

Obydwa już były testowane przed zadaniem pytania, lecz niestety nie pomogły :(

Dzięki za pomoc. Sądzę, że nic z tego nie będzie.
[#5] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #4

Moze TuneUp pomoze...ma taka funkce odzyskiwania danych jesli nie zostaly nadpisane, jednak nie jestem pewien czy moze odzyskiwac z dyskow wymiennych...W kazdym razie w necie jest trial a w najnowszym Komuter Swiat Niezbednik widzialem pelna wersje 2006.

[#6] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #1

Spróbuj jeszcze "Get Data Back" wersję dla FAT (bo jest też dla NTFS|). Mnie odzyskał kilka razy już skasowane zdjęcia z karty CF.

[#7] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #4

Sądzę, że nic z tego nie będzie.

Troczę optymizmu. Uruchom jeszcze PC Inspector File Recovery. Jeżeli jakiekolwiek dane pozostały na karcie to musi je znaleźć.
[#8] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@APC74, post #7

Jeszcze jest R-Studio (niestety komercyjny).

[#9] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@Fei, post #8

Niestety żaden z proponowanych programów nie dał rady. Sprawa już nieaktualna, ale dziękuję za pomoc.
[#10] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #9

sprobuj PC Inspector smart recovery
naprawde dobry freeware
mozna pobrac go stad:

http://www.pcinspector.de/smart_media_recovery/uk/welcome.htm
[#11] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@BuLa, post #10

Już próbowałem. Nie działa. Najciekawsze jest to, że żaden z programów nie potrafi w ogóle odzyskać zdjęć zrobionych tym aparatem. Na czystą kartę wykonano kilka zdjęć, usunięto je i żaden z programów nie potrafił nic odzyskać.
[#12] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #11

A jaki to aparat?
A zrobienie obrazu takiej karty nie pomoze w znalezieniu skasowanych plików?
[#13] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #1

na peceta to easy recovery daje sobie niezle rade, nawet z rawami. albo DD i potem ciac po naglowkach :)
[#14] Re: Aparat cyfrowy - jak odzyskać skasowane zdjêcia?

@mailman, post #1

Firma OnTrack robi niemal genialny soft. Są wersje TRIAL, działają w pełni przez 30 dni, ale odzyskiwanie chyba aż tyle nie potrwa??... ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem