[#1] Naprawa archiwum 7z
No hej. Pisze w zasadzie bez nadziei na to, że mi ktos coś doradzi, bo chyba sprawa jest przegrana, ale...Ściągnałem sobie grę (mniejsza o to jaką), ktora jest spakowana właśnie 7-Zip. W środku miał być obraz ISO - i był, ale wypakowanie go nie dawało rezultatu. Głowiłem się nad tym dość długo, aż wreszcie złapałem o co biega. Otóż as, który to pakował, wstawił w nazwie spakowanego pliku(nie chodzi o nazwę archiwum tylko o nazwę "wewnątrz")...DWUKROPEK!!! Wiadomo, że wtedy nic nie pomoże, bo komputer zamiast traktować archiwum jak powinien, potraktuje je jak napęd i po zawodach. No właśnie. Jest jakiś sposób usunięcia tego cholernego dwukropka? Grzebałęm za pomocą hexedytora, ale nie znalazłem tam nic ciekawego. A może coś źle robię? Za wszelkie sugestie będę dźwięczny...

--EDIT--
Nieaktualne, dzieki pomocy Shoonaya. Pomogło ściągniecie najnowszej wersji 7z :)



Ostatnia modyfikacja: 27.06.2009 13:10:16
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem