[#1] Porozmawiajmy o autach...
Oftop przeniesiony z wątku o modelu obudowy A500
[#2] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX
btw, co u Ciebie stoi w garażu? Obstawiam, że fiat multipla siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@snajper, post #2

Multipla to ropucha. Wprawdzie nie mam garażu od od lat mam na parkingu BMW 523i, poprzednio 528i.
Co to A500 rzeczywiście jest królową w konkursie gniotów.. Moim zdaniem oczywiście, ale chyba nie tylko moim. Miejsce na biurku to nie problem zawsze na niej można położyć filizankę kawy albo kwiatka doniczkowego dla "ozdoby"
A600 rulez..........

P.S Trabant to też niezły wóz, ale byłoby absurdem kupować do niego silnik z turbo i spojlerki...

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2015 10:52:37 przez Voyox
[#4] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@Voyox, post #3

BMW,fuj,czlowiek podobno czuje sie w srodku jak zamkniety na poczcie w Berlinie.
[#5] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@Aniol, post #4

Bożenka ma się dobrze, ma 17 lat nie nie widziała mechanika od 4 lat. A ty jeździj swoim pasatem albo oplem i czuj sie jak w BMW....
[#6] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@Aniol, post #4

BMW,fuj,czlowiek podobno czuje sie w srodku jak zamkniety na poczcie w Berlinie.


He, he dobre, chociaż nie mam nic przeciwko BMW, ale nie jest to też mój faworyt
[#7] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@BULI, post #6

Miałem różne samochody, chyba ze 15 w mojej samochodowej karierze. Najlepiej mi się jeździ BMW E39 (Tylny napęd, wystarczający kop i rzędowa 6-ka) jest to już stary model 5-ki. Wcześniej miałem Nissana Almera GTi i to był naprawdę dobry wóz, Dobrze wspominam Hondę Accord 2.0i oraz Nissana 2.0 SLX. Nie wzruszyły mnie VW, francuskich nigdy nie miałem więc się nie wypowiem. Ale to wątek o Amidze a nie o samochodach, soory za offtopa...
[#8] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@Voyox, post #7

Nie krępuj się, jesteś w Hyde Parku więc możesz się wygadać.
[#9] Re: Amiga 500 3D model w 3ds MAX

@recedent, post #8

Tez miałem kilka aut ...ale od 9 lat latam Roverem 75 ,angielski ,nie rdzewieje ,reszte sukcesywnie wymieniam...na tym samochodzie znudzily mi się samochody ...jest wygodny ..i chyba puki będzie to możliwe będę nim latał
[#10] Re: Ile macie Amig :)
A ja mam zlotego mercedesa



pokazcie czym jezdzicie biedoki OK
[#11] Re: Ile macie Amig :)

@selur, post #10

mercedesy tez mam nawet dwa
W211 i W210 w najlepszych konfigach jak juz sie chwalimy , niestety na złotego mnie nie stac

na zachęte selur to mam takie maszyny , jedna do pracy jedna na niedziele

https://www.youtube.com/watch?v=5DN-EIt6shk



Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 21:11:36 przez Blendor
[#12] Re: Ile macie Amig :)
Świdnik zawstydzil wszystkich i uciął temat. A ja mam w126sec i w140sec i odradzam wszystkim mercedesy bo to trupy.
[#13] Re: Ile macie Amig :)

@Blendor, post #11

Co to za dziadkowozy? Przecież to nie jedzie ;-p
[#14] Re: Ile macie Amig :)

@magnatt, post #12

Niema w140 sec , jak już to140cl
Także zdradziłeś się tym ze jednak ich nie masz
[#15] Re: Ile macie Amig :)

@flops, post #13

Bo klasyki są już za stare żeby jeździć
[#16] Re: Ile macie Amig :)

@flops, post #13

Ekhm, ostatnio zrobiłem miejsce na wylotówce jednemu takiemu w 126sec 5,6, oj jechał i to jak:).
[#17] Re: Ile macie Amig :)

@fazior, post #16

W dzisiejszych czasach osiągi takiego 560 SEC (300KM i 7s do setki) nie robią już wrażenia, bo byle mocniejszy Golf czy Octavia go objeżdża. Taki SEC nadaje się do lansowania "na klasyka" :).
[#18] Re: Ile macie Amig :)

@g0trek, post #17

dla mnie najfajnnieszy merol razem z bmw serii 8, jezeli chodzi o mlode klasyki
[#19] Re: Ile macie Amig :)

@dario35, post #18

Fajne jest bmw e38 bo ma silnik v8 i v 12, na tyl naped i jak polozony to wyglada super.
[#20] Re: Ile macie Amig :)

@maka23111, post #19

wg mnie najladniejsza 7er
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem