[#31] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@parallax, post #30

Ja nie pisze o napojach wyskokowych, bo takowych w ogóle nie spożywam, ale ogólnie o napojach...
[#32] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@slay, post #27

Słusznie - przedłużymy do końca kwietnia:)
[#33] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #32

Co powiecie na Mike'a Montgomery / Bitmap Brothers jako gościa Pixel Heaven 2014? :) www.facebook.com/pixelheaven
[#34] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #33

Świetna wiadomość, ja bardzo lubię poczytać/posłuchać historii tworzenia gier takich legend.
[#35] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #33

a-yeah!

czy to będzie panel tak jak rok temu z ludźmi z bajtka czy bardziej tak jak prezentacja tego kolesia od alone in the dark?
pytam z ciekawości... nie żebym chciał coś sugerować. przyjmę wszystko, bo pamiętam że rok temu z wypiekami na twarzy przyjmowałem wszystkie atrakcje PH'13...

liczę że ze sceny 8bit też kogoś zacnego zaprosisz... jest kilka zacnych osób... SIT, REYN O, ROB H. a może AVGN? JERRI E. ? NOLAN B? CHUCK P?

eh nie mogę się doczekać tej i następnych imprez PH!
[#36] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #33

Super wiadomość- gratuluję OK
[#37] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@BULI, post #36

A taki gość specjalny? Może być?:)
www.facebook.com/pixelheaven
[#38] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #37

War! Never been so much fun :)
[#39] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #37

Znamy, znamy OK
[#40] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #1

Wydarzenie zapowiada się rewelacyjnie, na pewno będę, tylko mała uwaga - dlaczego wszędzie się pałęta nadal 2013? Na fb i na linku do strony. Toć to już przeszłość Powodzenia, napisze PM na fb zresztą, sam niedawno coś organizowałem małego w temacie, ale na wyspie. No japońskich zespołów nie zdąrzę w tym roku ściągnąć (bo owe były na moim) hehe ale może będę mógł w czymś tak pomóc przy ogarnianiu

@stefkos - wow stary będzie okazja się zobaczyć na to wygląda po raz 1wszy od minikonwentu w S-kach, ile to.. 11lat? masakra jakas - ja zjeżdzam do Wa-wy na stałe z Irlandii na dniach
[#41] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #1

Wydarzenie zapowiada się rewelacyjnie, na pewno będę, tylko mała uwaga - dlaczego wszędzie się pałęta nadal 2013? Na fb i na linku do strony. Toć to już przeszłość Powodzenia, napisze PM na fb zresztą, sam niedawno coś organizowałem małego w temacie, ale na wyspie. No japońskich zespołów nie zdąrzę w tym roku ściągnąć (bo owe były na moim) hehe ale może będę mógł w czymś tak pomóc przy ogarnianiu

@stefkos - wow stary będzie okazja się zobaczyć na to wygląda po raz 1wszy od minikonwentu w S-kach, ile to.. 11lat? masakra jakas - ja zjeżdzam do Wa-wy na stałe z Irlandii na dniach
[#42] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #1

Wydarzenie zapowiada się rewelacyjnie, na pewno będę, tylko mała uwaga - dlaczego wszędzie się pałęta nadal 2013? Na fb i na linku do strony. Toć to już przeszłość Powodzenia, napisze PM na fb zresztą, sam niedawno coś organizowałem małego w temacie, ale na wyspie. No japońskich zespołów nie zdąrzę w tym roku ściągnąć (bo owe były na moim) hehe ale może będę mógł w czymś tak pomóc przy ogarnianiu

@stefkos - wow stary będzie okazja się zobaczyć na to wygląda po raz 1wszy od minikonwentu w S-kach, ile to.. 11lat? masakra jakas - ja zjeżdzam do Wa-wy na stałe z Irlandii na dniach
[#43] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #37

Goście bomba! Mnie na pewno tam nie zabraknie, większość moich kumpli z dawnych lat Amigowych również chętnie przybędą, tylko jeszcze muszą wynegocjować przepustki od małżonek itd.

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2014 23:17:44 przez flops
[#44] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@flops, post #43

Ja juz dzien i nocke wynegocjowalem u swej Pani. Powodzenia zycze wam tez. Cos mi sie widzi bedzie gites ok, racja
[#45] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Eith, post #40

no to rzeczywiscie, bedzie mozna sie spotkac.

a latek juz troche.

...zastanawiam sie tylko czy i jak moglbym pomoc organizowac czesc amigowa PH.
[#46] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@stefkos, post #45

Sa juz jakies pomysly jak to wszystko zorganizowac po "Amigowej stronie"?
Fajnie jakby dalo sie to do kupy zebrac, moze kupic jakies "boingballowe" balony czy cos.
[#47] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #1

Co do jakichś pomysłów dodatkowych na imprezie, to pewnie już dość późno na nowe, ale słuchając sobie dzisiaj rano w aucie moich ulubionych kawałków z OCRemix i mając w pamięci moje własne radio internetowe kilka lat temu o tym zabarwieniu, pomyślałem sobie, że biorąc pod uwagę fakt, że impreza jest dwudniowa i w nocy też ludzie będą obecni, to fajnie by było gdyby w jednym pomieszczeniu grały głośniej odpowiednie covery z gier i dem z OC Remix, przy których można by i poskakać z jakimiś pannami i posiedzieć w takim klimacie.

Co do naszych ludzi z PPA, to byłoby chyba dobrym pomysłem gdyby udało się wydrukować PPA w większej ilości egzemplarzy właśnie na tę imprezę. Sądzę, że powinny dość dobrze i szybko się sprzedać, a Lapusz nie będzie miał chyba nic przeciwko.
[#48] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Duracel, post #47

Hej. Pomysł na muzyczkę jest ok. Co co do sprzedaży PPA, tutaj ostrożniej. Jak byś to widział bardziej szczegółowo?
[#49] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Duracel, post #47

W zeszłym roku w tle leciały ciągle remiksy z amigaremix.com :)
Nie zapomnę jak w momencie gdy dotarliśmy na imprezę, przy wejściu powitał mnie mój remix Superfroga <3
[#50] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #48

To co napisał AceMan to się zgadza, faktycznie na zeszłorocznej edycji można było usłyszeć znane z OCRemix kawałki, ale myślałem o specjalnie wyodrębnionej sali w obiekcie na której wieczorem niektórzy mogli by sobie "poskakać" :) Trudno mi mówić o szczegółach, bo nie wiem jakie są tam możliwości.

Co do samej muzyki, to na chwilę obecną mam tego ponad 25 GB. Oczywiście nie wszystko nadaje się do gibania na parkiecie. Niektóre kawałki są fajniejsze do posiedzenia i powspominania inne mają aranżacje typowo parkietowe ;) Jeżeli chcesz możemy się jakoś zdzwonić i mogę jakoś w tygodniu następnym podrzucić Ci do zgrania z mojego dysku cały materiał. Jeżeli chcesz mogę też dokonać jakiejś selekcji materiału (co bardziej do skakania, co bardziej do posiadynki-pogadanki).

Jeżeli chodzi o samo papierowe PPA to miałbym na myśli ot po prostu dogadanie się z chłopakami z redakcji papierowego PPA, którzy będą w maju drukować następny numer (mam nadzieję, że w tym numerze pojawi się mój wywiad z LukHash'em) ;) i wydrukowaliby go trochę więcej, bo chętnych na pewno by się znalazło przy takiej frekwencji na Pixel Heaven. W końcu PPA i Amiga to element tej całej subkultury o której traktuje Pixel Haven, a PPA gazetkę robi po kosztach nic na tym nie zarabiając. Zakładam, że nie masz tam chyba jakichś specjalnych umów obarczonych restrykcjami, że papierowe PPA nie mogłoby się sprzedawać obok gazetki związanej z PH (zakładam, że robisz na tę edycję coś takiego jak w tamtym roku ).

Nie wiem, może niech któryś z kolegów z redakcji zabierze głos. Wybiera się któryś z Was na PH? PPA będzie gotowe przed końcem maja?
[#51] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Duracel, post #50

Pomysł odnośnie muzyczki jest jak najbardziej ok. Byłbym wdzięczny za taką właśnie preselekcję numerów i a pewno puścimy wieczorem. Możliwości są jak najbardziej, jest kupa miejsca, naprawdę dobry lokal. Co do pisma PPA - nie mam nic przeciwko. Będzie One Left zine przygotowany przeze mnie na PH specjalnie - z tym, że on będzie za darmo dla uczestników. Ale cenię sobie społeczność amigową (czuję się jej częścią) i PPA zapraszam :)
[#52] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #51

lapusz czy można jeszcze wpadać z nietypowym kompem ? Czy znowu poprzednie muzeum zajmie 99% powierzchni ? :)
[#53] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #51

Ok, postaram się zrobić jakąś selekcję mimo że mam w maju Komunię syna :]
W zasadzie wszystkie kawałki Beezerka się nadają do parkietu, to tak na pierwszy ogień :)
[#54] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@Duracel, post #53

Mam prośbę jeśli chodzi o turniej swosa - nie mogę znaleźć informacji, co trzeba zrobić, żeby w nim wystąpić ? wystarczy karta competitor i zapisy na miejscu czy jak ?!?

Pozdrawiam szeroki uśmiech
[#55] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@lapusz, post #51

Już nie mogę się doczekać PH2014, tym bardziej że AmiWawy nie było w tym roku, więc apetyt duży
[#56] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@QkiZ, post #55

Po informacji że będzie Wiosna i Pampuch na 95% będę. Czy ktoś chce się zabrać (trasa Rybnik-Warszawa ew. przez Łódź)?
[#57] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@madman15, post #56

No to jest wieść grubego kalibru, szczególnie że M.Pampuch praktycznie "wyparował" z życia publicznego.
[#58] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@madman15, post #56

Poważnie? Ma być Marek Pampuch?!
To fake?
[#59] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@BULI, post #58

Już wczoraj można się było domyślić z zagadki na fanpage Magazynu Amiga:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=693935467330583





Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 11:06:25 przez jubi
[#60] Re: PIXEL HEAVEN 2014

@madman15, post #56

Jakbyś chciał można zrobić przegrupowanie w Częstochowie, bo ja jadę na dwa dni, chyba w sobotę rano wyjazd, powrót w niedzielę wieczorem lub ew. poniedziałek.
Najprawdopodobniej jadę sam, na 50% jeszcze jedna osoba ze mną pojedzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem