kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty 15 - 12.07
Panowie i Panie rozpoczynam wątek dotyczący AmiParty 15 - 12.07 w którym można się organizować, pytać o nocleg, lokalne browary itp.

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2014 08:41:00 przez Sir_Lucas
[#2] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Sir_Lucas, post #1

A więc, nocleg jak dla mnie wskazany, jaka cena za osobę, jakie pokoje jedno czy dwu osobowe może nawet 3 osobowe, być może mój syn pojedzie.
[#3] Re: AmiParty 15 - 12.07

@superbonio, post #2

Ostatnio cena była 30zł za osobodobę i myślę, że to pozostanie bez zmian. O ile pamiętam to wszystkie pokoje mają 3 łóżka. Na razie mamy zarezerwowane dwa pokoje. Ciebie piszę na trzeci. Nie pamiętam dokładnie ile tych pokoi jest ale chyba 5. Ci, którzy nie "załapią się" na nocleg w pokojach będą mieli do dyspozycji podłogę na sali, kilka mniejszych lub większych foteli i kanap, są też w okolicy jakieś hotele i schronisko PTSM.

Update: wstępnie wszystkie pokoje zarezerwowane: 1xKokos, 1xKrashan, 1xsuperbonio, 1xfazior i wstępnie zarezerwowany 1 dla stachu100. Będę dzwonił do właściciela lokalu czy nie da się "uruchomić" większej liczby pokoi. Będę Was informował na bieżąco.

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2014 09:52:41 przez Jenot
[#4] Re: AmiParty 15 - 12.07

@superbonio, post #2

Tomek uprzedził mnie i wszystko ładnie już opisał. Na pewno będziecie zadowoleni z zakwaterowania. Pokoje są ładne, a łóżka wygodne.
Jeśli masz możliwość to proponuję się zebrać w grupę. Na pewno kilka osób od Was z Wielkopolski chciałoby przyjechać tutaj na wschód OK
[#5] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #3

Potwierdzam rezerwację .
[#6] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #3

Potwierdzam, biorę jedno łóżko. Jak są 3 łóżka w jednym pokoju, to ktoś może się załapać na pozostałe dwa. Przyjeżdżam bez potomstwa. Tańczący banan
[#7] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #3

Ja również potwierdzam rezerwację, najprawdopodobniej chyba też bez potomstwa welcome!
[#8] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #3

Ja też jestem zainteresowany przyjazdem na AmiParty. Co do noclegu, jak się nie załapię, to zawsze mogę skorzystać z tego w schronisku młodzieżowym przy szkole. I zawsze będzie taniej wtedy.

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 07:44:57 przez gilban
[#9] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Sir_Lucas, post #4

Hmmm, dopiero zaczynam amigowanie. Nie bylem nigdy na zadnym zlocie. Moja wiedza tez jest narazie slaba. Nikogo nie znam z was , ale kocham amige. Czy moge do was zawitac ? Jestem z lublina takze nie musialbym brac noclegu.
[#10] Re: AmiParty 15 - 12.07

@superbonio, post #7

No ja z całym majdanem zjeżdżam, na 14 Amiparty mnie nie było bo młody postanowił wyjść z ukrycia. W lipcu będzie miał pierwszą amiimprę odfajkowaną:). A ja składam na tę okoliczność turbo zestaw, A500+ACA500+ACA1230+ być może indivision ECS.



Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 07:53:17 przez fazior
[#11] Re: AmiParty 15 - 12.07

@pabloz, post #9

Przyjeżdżaj, przyjeżdżaj. Każdy kiedyś był pierwszy raz na takiej imprezie. Jakbyśmy robili spotkania zamknięte to nie rozgłaszalibyśmy tego. :)
[#12] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #11

To mogę wziąć swoja a1200 i monitorek ?? :))
[#13] Re: AmiParty 15 - 12.07

@pabloz, post #12

Oczywiście przywieź Amigę. :)
[#14] Re: AmiParty 15 - 12.07

@stachu100, post #6

Jeśli Staszek nie ma nic przeciwko, to proszę o rezerwację jednego łóżka w jego pokoju :)
[#15] Re: AmiParty 15 - 12.07

@il_capitano, post #14

Zmieścicie się na jednym pomysł
[#16] Re: AmiParty 15 - 12.07

@il_capitano, post #14

Pod warunkiem, że nie będziesz chrapał głośniej ode mnie.
[#17] Re: AmiParty 15 - 12.07

@stachu100, post #16

jak się tyle ludzi zjedzie to będziemy sprzęt na podłodze rozkładać
bo blatów zabraknieszeroki uśmiech
jadę ze świdnika i mogę kogoś zabrać,
planuję być w sobotę od mniej więcej 10 do 22
[#18] Re: AmiParty 15 - 12.07

@podolski_jp, post #17

OOO. Mam Amigowca obok :))))
[#19] AmiParty 15 - wesoły samochód z Warszawy do daleeekaaaaaa :-)

@Sir_Lucas, post #1

Hej,

Mamy ostatnie wolne miejsce w wesołym samochodzie z Warszawy. Jeśli ktoś jest na poniższej trasie i chciałby się zabrać to zapraszam. Bagażnik będziemy mieć całkiem pojemny więc można brać graty. Zapraszam do kontaktu a oto wspomniana trasa:



K
[#20] Re: AmiParty 15 - wesoły samochód z Warszawy do daleeekaaaaaa :-)

@Sokok, post #19

Ja byłbym chętny. Resztę napisałem na priva.
[#21] Re: AmiParty 15 - wesoły samochód z Warszawy do daleeekaaaaaa :-)

@gilban, post #20

Gilban nagle zrezygnował, więc nadal jest miejsce wolne w samochodzie dla chętnego. Pzdr K.
[#22] Re: AmiParty 15 - wesoły samochód z Warszawy do daleeekaaaaaa :-)

@Sokok, post #21

Ja to tradycyjnie.

Jak będę mógł z kimś się zabrać (promień: ok. 50 km) to chętnie. I wynagrodzę też chętnie akcyzę inną akcyzą.
[#23] Re: AmiParty 15 - wesoły samochód z Warszawy do daleeekaaaaaa :-)

@Sokok, post #21

Będę na Amiparty. Jednak przyjadę pociągiem w czwartek. Bilet kupiłem w promocyjnej cenie za 6 zł. Bezpośredni z Warszawy do Chełma. Tym sposobem będę mógł sobie jeszcze w piātek odchodzić po chełmie.
[#24] Re: AmiParty 15 - wesoły samochód z Warszawy do daleeekaaaaaa :-)

@gilban, post #23

Na portalu YouTube.pl znajduje się obszerny film z poprzedniej edycji AmiParty.
[#25] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Sir_Lucas, post #1

Niestety nie będe mógł przyjechać, jeżeli macie internet, moglibyście zrobić live na twitchu/livestream.net ? Bardzo byłbym wdzięczny :)
[#26] Re: AmiParty 15 - 12.07

@redstonecraftpl, post #25

Mam kamerkę dlinka, jak się uda zrobić public stream przez mydlink.com to będzie. Drugie rozwiązanie (awaryjne) to PS4 z kamerą i stream przez twitch lub ustream.
[#27] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #26

To fajnie, daj tylko w temacie linka do ewentualnego streama( moze zrb to jak juz bedziecie na amiparty? :) )
[#28] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #26

hitbox.tv - Jenocie, zaufaj mi, tego potrzebujesz.
[#29] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Skrzyp, post #28

Przyjeżdżasz na party? Jeśli tak to skonfigurujesz. Jeśli nie to bądź na ircu w sobotę rano - będziemy eksperymentować. :)
[#30] Re: AmiParty 15 - 12.07

@Jenot, post #29

Czyli linka mam sie spodziewac w sobote rano na irc? Spkszeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem