kategoria: AmiParty
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Lublin impreza w 2015r sondaż
[#32] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #1

Jestem jak najbardziej za, chętnie się pojawię, Lublin to dla mnie dobra miejscówka. Zabrałbym ze sobą Minimiga i Speccy 2010 :)
[#33] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@gorzyga, post #32

Uuuu a chełm jest tylko pare km dalej i już źle ? :P
[#34] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@Drako^BB, post #33

No cóż, może w końcu uda się i do Chełma wybrać :)
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Lublin impreza w 2015r sondaż
[#36] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@Spoony, post #35

Ban za wywoływanie flame i trolling. Zapraszam za 2 miesiące.

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 18:39:28 przez mailman
[#37] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@mailman, post #36

słuchajcie,
połaziłem dziś po ul.fabrycznej i na przeciwko gali jest idealny lokal na naszą impreze
pogadałem trochę z właścicielką i tak
1. termin kwietniowy raczej odpada bo to sezon komunijny i będzie problem z wynajęciem sali ale myślę że najlepszy termin to początek października
2. przynajmniej 1,5 m-ca wcześniej musiałbym sale zarezerwować
3. oglądałem salkę i jest super spokojnie wejdzie 50 osób, są stoły, krzesła, nagłośnienie, jest projektor, jest łazienka, jest czysto, w tej sali odbywają się szkolenia, komunie, wesela i imprezy okoliczniościowe jest więc przygotowana
4. jest też kuchnia i scena
5. na miejscu jest też bar, restauracja, możemy zamawiać posiłki
6. mówi że można wnosić swój alkhol będzie taniej
7. wszędzie mamy blisko, przystanek jest obok, kilka metrów dalej jest hotel przy basenie można się zakwaterować, do sklepu jest też blisko

odstraszyła mnie tylko cena, liczy za każdą godz. 100zł ale mówi że jak będziemy u niej jedli posiłki to policzy po 50, kwestia dogadania
w załaczeniu zdjęcie http://www.infoserwis.lublin.pl/images/ppa/salka1.jpg

salka

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 22:47:30 przez podolski_jp

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 22:48:33 przez podolski_jp
[#38] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #37

Eno Francja elegancja, ale z kasą to raczej nie wyrobi..
[#39] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@BULI, post #38

to dokładne ta restauracja
http://restauracjacalvados.pl/

co do ceny za całość to myślę że trzeba by teraz pogadać już konkretnie kwotę za całość np bez żarcia, sama sala, swój alkohol na całą sobotę i do niedzieli max
jak cenę rzuci przystępną to napszę jak nie to szukam dalej
[#40] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #39

Jacek, na wstępnie super że masz ochotę + czas poszukać lokalu na party. Ale tak się zastanawiam czy nie lepiej byłoby zorganizować imprezę otwartą w jakimś bardziej "alternatywnym" miejscu w Lublinie. Mam na myśli np. Kolektyw ZATARG. To taka reinkarnacja Tektury. Robiliśmy kiedyś u nich Oldschool Computer Party i mimo trudnych warunków lokalowych było bardzo klimatycznie. Teraz wiem że mają znacznie więcej miejsca. Koszt takiej imprezy byłby symboliczny. Lokal jest niedaleko Fabrycznej. Trzeba by było się tylko zorientować czy mają odpowiednią ilość stołów.

To taka moja luźna propozycja. Jeśli preferujesz imprezę zamkniętą w wypacykowanej restauracji z pachnącą, świeżo wyfroterowaną podłogą to mi to też pasuje

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 11:30:23 przez MarX
[#41] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@MarX, post #40

Uwielbiam zapach domestosa i pasty podłogowej o poranku!
[#42] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@michal_zukowski, post #41

spoko, znaczy się w luksusach imprezy nie będzie :D
jak macie i znacie lokal czy salkę to piszcie mogę podjechać i pogadać
i tak się kręcę po lublinie co dzień, mamy czas wiec na luzie
[#43] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #42

Cena w tym Calvadosie zabija... nawet jeśli to 50zł/h to za 24 godziny party trzeba zapłacić 1200zł. Tanio to to nie jest. Może zapytaj w tym lokalu co pisze Marx?

BTW Marx - przypomniało mi się, że mam dla Ciebie SIO... :)

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 14:50:27 przez Jenot
[#44] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@Jenot, post #43

BTW Marx - przypomniało mi się, że mam dla Ciebie SIO... :)

Wiem, wiem dzięki
[#45] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@michal_zukowski, post #41

Uwielbiam zapach domestosa i pasty podłogowej o poranku!

..na własnej twarzy
[#46] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@MarX, post #40

powymieniałem trochę emailami z tym "Kolektywem" w Lublinie i tak mi odpisali

"Nasza propozycja to 700 zł - 500zł wynajem + 200 zł media. Czy odpowiada wam taka cena? Jeśli chcielibyście zobaczyć najpierw przestrzeń to umówimy się jakoś :)"

nie wiem czy mnie dobrze zrozumieli, nie ma do nich telefonu, tylko email

może nie o tą salę chodziło? niewiem
[#47] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #46

Nasza propozycja to 700 zł - 500zł wynajem + 200 zł media.

Moje oczy powiedzą wszystko - . Pogadaj z nimi jeszcze, powiedz że nie potrzebujesz żadnych faktur itp. Nie wiedziałem, że tak się cenią po zmianie miejscówki. Jeśli nie zejdą do poziomu powiedzmy 400 zł za wszystko to nawet nie ma o czym pisać. Najlepiej daj mi znać na prv z kim tam rozmawiałeś
[#48] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #46

Może użyłeś złych słów kluczy? Może lepiej nie prosić o "wynajem", ale napisać, że chcesz zorganizować "event artystyczny z pogranicza sztuki i techniki nowoczesnej, obrazujący kontrasty i podobieństwa dwóch pokoleń high-tech."
[#49] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@il_capitano, post #48

Chca sie spotkac i pogadac w przyszlym tygodniu. Gosc mowi ze wie o jaka sale chodzi i mowi ze byl aly budynek wynajmowany i tak tez liczy tym razem.
[#50] Re: Lublin impreza w 2015r sondaż

@podolski_jp, post #49

Fajnie że przybywa opcji do wyboru :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem