[#31] Re: Wrocław 2015

@spidi, post #23

Spidi, Margines, Sofcik :) to i ja muszę się pojawić.
[#32] Re: Wrocław 2015

@Pawelek, post #31

Jak co, to Sofcika się ściągnie (linka do wątku już mu przesłałem )
[#33] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #1

Ja mam dobrego kolegę we Wrocławiu, zawsze dobry pretekst, żeby go odwiedzić. Chętnie bym wpadł. Wszystko się rozbija o termin i moją dostępność wtedy.
[#34] Re: Wrocław 2015

@Sokok, post #33

Moze rzeczywiscie jest to dobry pretekst by sie przejechac:)
[#35] Re: Wrocław 2015

@stefkos, post #34

Wrocław jest daleeekooooooo. Dlatego jeśli można zrobić dwie lub więcej rzeczy we Wrocku to już jest to bardziej opłacalna podróż.
[#36] Re: Wrocław 2015

@Sokok, post #35

Pendolino np. relacja Warszawa-Wrocław w 3h45m więc nie narzekaj ;)
[#37] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #36

Daaaaleeeeekoooooooo!!
[#38] Re: Wrocław 2015

@spidi, post #32

Potwierdzam. Chętnie się pojawię!
[#39] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #1

Bardzo dobry pomysł. Aż ciśnie się na usta "wreszcie Wrocław". Musiałoby się stać coś naprawdę złego żebym nie wpadł. Już zacznę przygotowywać otoczenie do faktu, że na jeden dzień zniknę z "normalnego" życia. :)

Bardzo fajnie, że Ci się chce. Oby wystarczyło samozaparcia.
[#40] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #36

Grzesiu, masz może juz jakieś orientacyjne terminy na oku?
[#41] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #36

Taki czas to chyba na rowerze samochodem ;)
Wiecie... bo Polska kupiła ten poociong z leksza uszkodzony.
Nie działa w nim 2 bieg i kupili bez zimówek.
Tanie busy szybciej jeżdżą nic Dupolinio :D
[#42] Re: Wrocław 2015

@Sokok, post #40

7 lub 14 marca czyli byle nie za blisko świąt. Póki co nie mam pewnych informacji co do tego czy jest szansa by spotkanie się odbyło, ale jak tylko będzie coś pewnego to dam znać. W tym tygodniu jeszcze chcę podzwonić, poumawiać się i zarezerwować termin.
[#43] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #42

Trzymam kciuki za powodzenie jakże chwalebnej misji. Włączyłem sobie powiadomienia o nowych postach w tym wątku więc nic mnie nie ominie.
[#44] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #42

O! To naprawdę bliżej niż dalej!
[#45] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #1

Ja byłbym zainteresowany. Tymczasem zapraszam do nas za tydzień (SACP) :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#46] Re: Wrocław 2015

@Sokok, post #44

Póki co brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej ze strony potencjalnego lokalu gdzie miałaby się odbywać impreza więc pozostaje mi czekać jeszcze kilka dni i ewentualnie szukać coś rezerwowego.
[#47] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #1

Rozmawialiśmy (ja i współorganizator) dzisiaj z przedstawicielem nowego miejsca, w którym mogłaby się odbyć impreza. Termin w jakim mogą nam udostępnić przestrzeń to 2 maja.
[#48] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #47

Na tę chwilę mi pasi i chętnie przyjadę. Daj proszę znaka gdy już wszystko będzie potwierdzone.
[#49] Re: Wrocław 2015

@Sokok, post #48

Jakoś w maju mam obronę licencjatu, ale jak nie wypadnie mi w 1-szym tygodniu to też przyjdę ;)

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 14:55:31 przez Geekboy68k
[#50] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #47

Mi wstępnie taki termin pasuje.
[#51] Re: Wrocław 2015

@Sokok, post #48

Ciesze się.
Ze wstępnego wywiadu widzę, że frekwencja może być dobra (czyli jeśli przyjdzie max 30 osób to będzie spoko a jak więcej to będzie super:), ale muszę wiedzieć ile osób przywiezie ze sobą sprzęt (Amigi) i czy przyjadą/przyjdą na pewno. Muszę zorganizować stoły i krzesła a także przedłużacze i tym podobne sprawy. Na pewno liczba miejsc jest ograniczona, ale zakładam, że do 12 stanowisk może się zmieścić bez problemu.

Jeśli ktoś dzisiaj wie, że na pewno mógłby 2 maja pojawić się ze swoim sprzętem to dajcie znać tutaj lub jak kto woli PW lub email. Jeśli ktoś chciałby pomóc w organizacji to też byłoby miło wiedzieć wcześniej :)
[#52] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Ja mogę zadeklarować pomoc i przybycie ze sprzętem.
[#53] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Ja raczej nie pomogę w organizacji i raczej nie planowałem przyjechać ze sprzętem. Ale jak kogoś interesuje, to co mam w stopce, bądź laptop z Linuksem to może dać znać.
[#54] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Ja mam wstępnie zaplanowany ten okres na wycieczkę do UK. Aczkolwiek, jeśli ten plan się posypie (będę wiedział na 100% w okolicach 10go marca) to bedę mógł zadeklarować obecność ze sprzętem (A1200 na lekkich sterydach). Mieszkam we Wrocławiu, mam sporo swoich gratów (Amiga, monitor, kabelki, przedłużacze itp.), więc jedyne co by mi do szczęścia było potrzebne to kawałek stołu/biurka :).
[#55] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Ja zrobię wszystko żeby wpaść. Targać sprzętu ze sobą raczej nie będę. Ale nawet gdybym wziął to miejsca dla mnie nie trzeba. PowerBooka mogę rozłożyć na podłodze, z bardzo ograniczonym dostępem do prądu i bez kabla do sieci (działa WiFi).
[#56] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Ja niestety nie mogę zadeklarować się na 100% z powodów zdrowotnych ale bardzo chcę się pojawić :)
[#57] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Termin odpowiedni, więc i obecność gwarantowana :)
[#58] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #47

A w maju ma być SACP.....
[#59] Re: Wrocław 2015

@*y, post #58

Ale chyba nie 2 maja? Tak czy inaczej niezależnie od tego termin dostępny jaki mamy to 2 maja i tego musimy się trzymać bo o podobną miejscówkę raczej trudno w podobnej cenie jaką nam zaproponowano.
[#60] Re: Wrocław 2015

@spidi, post #12

Też jestem wstępnie zainteresowany. W K7 z owcami też byłem raz czy dwa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem