[#61] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #51

Zamierzam przybyć na spotkanie ze sprzętem. Chyba że wypadnie mi jakaś majówka ale to mało prawdopodobne.
[#62] Re: Wrocław 2015

@Jacenty, post #61

Odzew i zainteresowanie płynące z różnych stron pozytywnie zaskakuje. Część wyzwań organizacyjnych dzięki temu już nie jest takich odległych do ogarnięcia co mnie bardzo cieszy :)
Kolejne osoby deklarują się co do pojawienia się ze sprzętem i wsparciem organizacyjnym - na pewno miejsca póki co jest dużo i powinniśmy się zmieścić, ale zawsze jest to kwestia skali. Być może im bliżej do imprezy tym mniej tych miejsc na sprzęt będzie, ale damy radę :) W niedługim czasie (do tygodnia, dwóch maksymalnie) będą załatwione kolejne szczegóły organizacyjne (nazwa wydarzenia będzie jednym z tych szczegółów;). Jak tylko będą ustalane kolejne szczegóły to dam znać tutaj o postępach :)

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2015 16:02:57 przez grxmrx
[#63] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #62

Tłumnie przybędą Wielkopolanie coś czuje
[#64] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #59

Deklaruję przyjazd. Jeszcze nie na 100%, ale powiedzmy 75 ;)
Ze sprzętem (A600, może C64).
[#65] Re: Wrocław 2015

@AceMan, post #64

OK Kto jeszcze może zadeklarować, że przyjedzie ze sprzętem? Liczba miejsc jest ograniczona więc lepiej deklarować się wcześniej niż później chociaż myślę, że spokojnie damy radę.
[#66] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #65

a kiedy dokładnie ma się to odbywać??
[#67] Re: Wrocław 2015

@nostrum666, post #66

2 maja. Docelowo chcemy dogadać w przyszłym tygodniu z zarządcą lokalu by wydarzenie odbywało się z soboty (2.05) na niedzielę (3.05).

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2015 22:50:38 przez grxmrx
[#68] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #67

co prawda jestem "świeży" na portalu, i jeszcze nie uczestniczyłem w takich spotkaniach, aczkolwiek jestem zainteresowany, tym bardziej że mam niedaleko, toteż na 85% bym się zjawił...
na 100% będę wiedział bliżej maja
[#69] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #67

We WRO nigdy nie byłem więc jest nie lada okazja :)

Dzięki za zaproszenie i my tu już zaczynamy szukać jakiegoś sensownego połączenia.

Oby nie było okrojenia jakiegoś z okazji majowych uroczystości.

No i chętnie wesprę imprezę muzycznie :)
[#70] Re: Wrocław 2015

@Mariodj, post #69

w sumie to i ja gram na gitarze, więc jakbym się zjawił to mogę wiosło ze sobą przytargać
[#71] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #65

Ja mógłbym podjechać ze swoją A3000D. Wyposażenie w karty Zorro lub PCI (do wyboru).
[#72] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #62

Jeżeli te wszystkie deklaracje się sprawdzą to faktycznie może z tego wyjść największa amigowa impreza ostatnich lat. I to tak trochę niespodziewanie. szeroki uśmiech Trzymam kciuki i dopinguję organizacji! Świetny pomysł z tym Wrocławiem. Dolny Śląsk dawno nie przyjmował Amigowców.
[#73] Re: Wrocław 2015

@MDW, post #72

No już nie przesadzaj, kilka osób raptem się zadeklarowało, a przez Warszawę czy Chełm przewalaly się dziesiątki ludzi.. Spokojnie..
[#74] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #67

Póki nie będzie oficjalnego newsa proszę o nie rezerwowanie sobie terminu 2 maja gdyż aktualnie nie mamy lokalu. Negocjacje co do terminu, choć wstępnie pomyślne dla obu stron nie z naszej winy zostały anulowane. Zaproponowano nam inny termin - 23 maja, który nie koliduje z innymi planami zarządcy lokalu więc jest możliwe podpisanie umowy. Niezależnie od tego czekam na sygnał od dwóch innych potencjalnych miejsc na party. Jestem dobrej myśli. W najgorszym scenariuszu impreza odbędzie się również w maju, ale raczej pod koniec niż na początku.

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2015 23:47:56 przez grxmrx
[#75] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #74

Sugeruję już dalej informować jak już na 100% dogadasz się z kim trzeba, żeby zamieszania nie robić.
[#76] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #74

Wydaję mi się że 23 maja jest lepszym terminem. 2 maj to jednak długi weekend (mimo że wypada w sobotę i w niedzielę) i niektórzy mogą zostać "zmuszeni" to innych planów.
[#77] Re: Wrocław 2015

@Mariodj, post #69

@Mariodj piszesz, że we Wrocławiu nigdy nie byłeś. Więc przy okazji imprezy proponuję zobaczyć Panoramę Racławicką, Katedrę św.Jana Chrzciciela w Ostrowie Tumskim, starówkę. Można się tam natknąć na charakterystyczne mosiężne krasnoludki. Coś pięknego. Byłem we Wrocławiu półtora roku temu to i widziałem.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 08:38:11 przez gilban
[#78] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #62

Ok, ja się piszę - może jakieś kompoty scenowe?
Nie wiem, być może ktoś tu wspominał coś na temat nie przekopałem wątku..
[#79] Re: Wrocław 2015

@pong777, post #15


Zależy od terminu oraz zainteresowania sąsiadów z mojej okolicy.


Dla mnie osobiście, za duża odległość, brak samochodu, zajętość zawodowa, inne imprezy amigowe w okolicach czasowych.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2015 09:59:35 przez DiskDoctor
[#80] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #74

OK, to na dzień dzisiejszy mogę zadeklarować obecność ze sprzętem i 02.05 i 23.05. Nie ukrywam jednak, że późniejszy termin byłby o tyle fajniejszy, że na początku maja we Wrocławiu odbywać się będzie Festiwal Dobrego Piwa ;).

Tak czy owak, wstępnie rezerwuję sobie oba terminy. Tak jak pisałem, mogę pojawić się ze sprzętem (to co mam w podpisie) oraz w miarę możliwości i czasu pomóc z organizacją.
[#81] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #1

Wszystkich zainteresowanych amigową (choć inny sprzęt i ludzie tworzący w podobnych klimatach też mile widziani:) imprezą we Wrocławiu na pewno ucieszy fakt, że mamy już podpisaną umowę najmu.

Kiedy?

23 i 24 maja - od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę, czyli impreza dwudniowa, ale 24h (jeśli będzie zainteresowanie na więcej to jest jeszcze możliwość przedłużenia czasu o kilka godzin). Wkrótce zaprezentujemy więcej oficjalnych informacji oraz nazwę oraz logo wydarzenia na oficjalnej stronie www (będzie też wydarzenie na Fb jeśli ktoś używa).

Gdzie?

ToTu (dawny klub muzyczny Madness), ul. Hubska 6 we Wrocławiu. Jest to bardzo blisko dworca głównego PKP!

Wsparcie?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przyjechać ze sprzętem lub pomóc w jakiś sposób w organizacji o kontakt, póki co najlepiej na mój email: grzegorz.murdzek@ppa.pl lub na PW.
Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć choćby jakąś przydatną radą to może tą samą drogą lub tutaj (w tym wątku już kilka ciekawych postów w tym zakresie się pojawiło:).

Kto organizuje?

Grzegorz Murdzek i Kuba Winnicki.

Czego się spodziewać?

Na pewno chcemy podzielić imprezę na część otwartą w dzień, który byłby spotkaniem integracyjnym amigowców (i nie tylko) z możliwymi konkursami, grami i dobrą zabawą w zacnym towarzystwie :) Natomiast późny wieczór oraz noc (aż do rana) byłby zdominowany przez demoscenę - chcemy by nie był to jedynie meeting więc wystawianie prac będzie jak najbardziej wskazane choć raczej głównie msx i gfx.

Więcej informacji wkrótce. Tę wiadomość można traktować jako oficjalną aczkolwiek jeszcze nie jest to news. Z oficjalną promocją ruszymy wraz z uruchomieniem strony - choćby wizytówki z logo by był to pewny punkt odniesienia zamiast wątek na forum.



Ostatnia aktualizacja: 05.03.2015 21:23:20 przez grxmrx
[#82] Re: Wrocław 2015

@grxmrx, post #81

Świetna wiadomość! Z prostego spotkania kilku amigolubnych osób zrobi się wręcz rasowe party z compotami.
[#83] Decrunch

@MDW, post #82

Decrunch to oficjalna nazwa wydarzenia

Ze stroną jeszcze musimy trochę poczekać więc dla korzystających z social media utworzyliśmy wydarzenie na Facebooku i Twitterze.

Stopniowo będziemy zamieszczać informacje o kolejnych szczegółach.
[#84] Re: Decrunch

@grxmrx, post #83

super, ja takze sie pojawie polskimbusem dojazd jest niezly i znajac termin tak wczesnie bilety sie kupi za grosze!
[#85] Re: Decrunch

@juen, post #84

Cześć,

Ja na 90%. Juen, pisałeś, że jedziesz Krakowa, ale autobusem, tak? Ja chyba jednak wybiorę pociąg (jechałem ostatnio i komfort naprawdę super, więc jakbyś zmienił zdanie...) ;)
[#86] Re: Decrunch

@grxmrx, post #83

Jest już oficjalna zapowiedź imprezy :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem