[#1] Decrunch 2015
Zakładam oficjalny wątek imprezy, która odbędzie się 23 i 24 maja we Wrocławiu.

Jednocześnie witamy pierwszego sponsora konkursów - firmę Sakura IT, która fundowała dwie nagrody: Sakura PCMCIA SRAM i Sakura External Floppy Drive.

Szczegóły przypisania nagród do konkursów zostaną jeszcze ustalone gdyż bardzo możliwe iż dołączą kolejni sponsorzy.
[#2] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

To ja może od razu rzucę pytaniem - ktoś miałby ochotę przetestować Lotusa w 4 osoby, po 2 osoby na dwóch Amigach spiętych szeregowym null modemem? Ponoć tak się da ;).
[#3] Re: Decrunch 2015

@tomekwojcik, post #2

A600 się nada?
[#4] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #3

AFAIK cokolwiek co odpali Lotusa i ma port szeregowy da radę :).
[#5] Re: Decrunch 2015

@tomekwojcik, post #4

Da radę, robiliśmy tak na ostatnim Amigowisku na big screenie. Wystarczy kabel null-modem i dwie Amigi z odpalonym Lotusem II (albo i Atari nawet). Można grać nawet w 4 osoby.
[#6] Re: Decrunch 2015

@recedent, post #5

III UC nie da rady?
[#7] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #6

Nie da rady, bo nie ma takiej opcji w głównym menu. Też się zdziwiłem, jak mi to madman15 pokazywał.
[#8] Re: Decrunch 2015

@recedent, post #7

Szkoda, III najlepsza część :)
[#9] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #8

Zdecydowanie II is the be(a)st ok, racja
[#10] Re: Decrunch 2015

@tomekwojcik, post #2

Jeśli będę (a raczej tak) to będę miał Ami, Lotusa II i nullmodema, więc nie będzie problemu.
[#11] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #10

Hm, a prócz Lotusa coś tam jeszcze będzie na tej imprezie?
[#12] Re: Decrunch 2015

@slay, post #11

Wybiera sie ktos z okolic Kędzierzyna-Kozla?
Ja chcialbym pojawic sie z moja 1200, ale nie mam monitora ani malego tv, wiec jeszcze zobacze czy uda mi sie zorganizowac sprzet. Jak nie to w oststecznosci przyjade bez.
[#13] Re: Decrunch 2015

@slay, post #11

Alkohol we własnym zakresie... :)
[#14] Re: Decrunch 2015

@tomekwojcik, post #2

Ba, da się nawet połączyć Amigę z Atari ST i grać w 4 osoby - przetestowane.
[#15] Re: Decrunch 2015

@slay, post #11

Hm, a prócz Lotusa coś tam jeszcze będzie na tej imprezie?


Superfrog :>
[#16] Re: Decrunch 2015

@Jenot, post #14

Tak, niemniej dźwięk z Atari polecam od razu wyłączyć. Tego się nie da słuchać...
[#17] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #16

Hehe, tak było, wyłączyliśmy na Amiparty bo się słuchać nie stało.
[#18] Re: Decrunch 2015

@Jenot, post #17

Wszelkie Atari na Amigowym party to powinno tylko być jako sprzęt do rytualnego zniszczenia
[#19] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #16

Heh Madzio. My już szarpaliśmy (ty też) we czterech w Lotus II na drugiej edycji SACP, ładnych parę latek to było. Nawet konkurs wtedy był i nagroda - kubek z nadrukiem o ile dobrze pamiętam. OK

Pytanie do grmx:

Czy ta pierwsza część ma być taka jak SACP (klimat i idea), czy raczej parę kompów (m.in. Amig) alkohol muzyka i śpiew? Jeśli bym był to na pierwszej części stąd pytanie.

Pozdrawiam,

Azz
[#20] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #19

Tak, pierwsza część powinna być podobna w klimacie do SACP, ale możliwe że będzie odrobinę więcej atrakcji :)
[#21] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #19

Czy ta pierwsza część ma być taka jak SACP (klimat i idea), czy raczej parę kompów (m.in. Amig) alkohol muzyka i śpiew?


Na SACPie też jest alkohol, muzyka i śpiew.
[#22] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #21

Ace, co jak co ale ty akurat powinienes wiedzieć, że na SACP są przede wszystkim Amigi, a alkohol muzyka i śpiew (to ostatnie raczej rzadko) to dodatki . Chodzi o to, że nie chciałbym przyjechać z Amigą i być  tylko jednym z kilku który ją będzie miał. Rozumiem, że stolikow i krzeseł nie zabraknie?

Pozdrawiam,

Azz
[#23] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #22

Rozumiem, że stolikow i krzeseł nie zabraknie?


Nie powinno, ale warto wcześniej zgłosić chęć posiadania stolika w razie gdyby chętnych było nagle więcej niż planowaliśmy. Aktualnie miejsca jeszcze jest dużo.
[#24] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #19

Oj pamiętam pamiętam, kubek ciągle mam, aczkolwiek od zmywania w zmywarce nadruk już mocno wyblakły jest...
No a na półce mam dyplom z zeszłego roku. Mistrz Polski w Lotus II :)

Ja bym zarezerwował stolik, szansa pojawienia się jest duża.

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2015 19:29:21 przez madman15
[#25] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #22

Chodzi o to, że nie chciałbym przyjechać z Amigą i być tylko jednym z kilku który ją będzie miał.


O to bym się nie martwił. Sam zabiorę A600, a może coś więcej :)

Madman - właśnie, kubki z nadrukiem sublimacyjnym (bez dodatkowego wypalania w piecu) myje się tylko ręcznie! :)
[#26] Re: Decrunch 2015

@AceMan, post #25

Ja planuję się zjawić :) Już szukam jakiegoś fajnego lokum do spania w okolicy - przyjadę jak ostatnio na DKiG z rodziną - oni do Zoo a ja do kompów :)
Przyjeżdżam bez sprzętu - więc jakby co to będę szarpał na kogoś sprzęcie - aczkolwiek liczę na dyskusje ze znajomkami :)
Ewentualnie wrzucę do plecaka PSOne - jest małe :P
[#27] Re: Decrunch 2015

@recedent, post #5

Nam się udało na bodaj pierwszej imprezie w Rzeszowie (IX 2014) spiąć kablem Amigę i Minimiga!!

Jeśli MIST ma port szeregowy to też zadziała.
[#28] Re: Decrunch 2015

@DiskDoctor, post #27

Grmx a jak tam z parkingiem w okolicy, będzie gdzie postawić? Płatny czy bezpłatny?

Pozdrawiam,

Azz
[#29] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #28

Bezpłatny parking i jest to zawarte w umowie i opłacone w ramach najmu lokalu. Okolicę można obejrzeć na street view (co prawda mapa z tego miejsca ma ponad rok i wskazuje jeszcze klub Madness, ale to jest to samo miejsce, niewiele się różni - jest link na stronie oraz informacja o parkingu w pytaniach i odpowiedziach). Parking jest pod tym daszkiem za bramą oraz kilka miejsc przed samym lokalem na lewo od wejścia. Jeśli samochodów będzie zbyt dużo to zostaje jeszcze możliwość parkowania wzdłuż drogi przy chodniku po drugiej stronie - nie widziałem tam zakazu.
[#30] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #29

Wnioskuję o rezerwację miejsca dla: A500, A600, A1000, A1200, A2000, A3000, A4000 i może jeszcze jakichś starych maczków ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem