[#151] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #146

Ja już spakowany. Wezmę ze sobą A500 z HXC i dodatkowym floppem.
[#152] Re: Decrunch 2015

@Jenot, post #145

Kabla video do C64 - wersja z Euro.

PS: Ja też już spakowany - 600-eta z masą ECS-owych gierek jest, dwie Furie i A4000 do recappitacji dla @alt_'a OK
Będziemy około 12:30.
[#153] Re: Decrunch 2015

@_arti, post #152

Ale ja nie mam Euro - SVideo albo Chinch. Niestety nie na sprzedaż. Ja właśnie wyruszyłem z wioski. ;)
[#154] Re: Decrunch 2015

@ViN0, post #140

Baby, it's decrunching time
I feel shiver
down the spine

Do zobaczenia wszystkim na party!
[#155] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #154

Deployed
Eta 12:30 ;)
See you all :)
[#156] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #154

Na to wyglada, ze szykuje sie najlepsze polskie party w tym roku. Zazdroszczę wam wszystkim :(
[#157] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #154

@Jazzcat:
Będziesz na Decrunch? No to naprawdę elita się zjedzie. Ale i lamerstwa też trochę będzie, bo ja się zjawię. :) Zamierzam wkroczyć ok. godz. 14:00.

Do zobaczenia!
[#158] Re: Decrunch 2015

@MDW, post #157

Daaaaleeeekoooooooo!!
[#159] Re: Decrunch 2015

@Sokok, post #158

Pozdrowienia z decrunch ;)
Jacenty & azor & biax & reszta :p
[#160] Re: Decrunch 2015

@WojT_GL, post #159

Pozdrowienia z Decrunch.
Impreza zarabista, piwo tez. Pozdrawiaja Azz i Biax.
Do pozdrowien dolacza sie Jacenty z ktorego Amigi pisze tego posta.

Sila i honor!!!

Azz
[#161] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #160

Jak puszczacie cos fajnego to nagrajcie dla innych np muzyke.pozdrOK
[#162] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #160

Git impreza
[#163] Re: Decrunch 2015

@Jacenty, post #162

Faktycznie, gdyby ktos nagral jakies video / streama I wrzucil na tube byloby super:)
[#164] Re: Decrunch 2015

@Mikrobi, post #161

Mareczku, trzeba było jechać!
[#165] Re: Decrunch 2015

@Jacenty, post #162

Wznieście toast za nieobecnych!
[#166] Re: Decrunch 2015

@Stoopi, post #165

Jedzie ktoś dzisiaj (na samą część nocną powiedzmy) autem przez Częstochowę lub jakieś okolice Częstochowy (okolice 50 km) i mógłby zgarnąć 1 lub 2 osoby?

Inny wyjazd sprawił, że dopiero mógłbym się wybrać spontanicznie, a tu lipa z transportem. ;)
[#167] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #160

Podziękował za super towarzystwo, super impra, droga powrotna bez przygódszeroki uśmiech
[#168] Re: Decrunch 2015

@bacus10, post #167

Brawa dla organizatorów, było super!OK
[#169] Re: Decrunch 2015

@_Skiba, post #168

Wyniki z compotów!!11 Kiedy będą? :)

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 11:43:07 przez strim_
[#170] Re: Decrunch 2015

@_Skiba, post #168

Też dzięki za imprezę wszystkim!

Parę spostrzeżeń na szybko:
- Burgery - całkiem OK, akceptowalne ceny, można zapłacić kartą; były od 14 do po 20, potem się niestety skończyły i chłopaki pojechali (słyszałem że tyle +- mieli być); ocena w skali szkolnej - 5-
- organizacja eventów - tu niestety kulało, podczas music compo nie do końca wiedziałem co właśnie leci, sposób głosowania też był dla mnie nieco zagadkowy (albo nie otrzymałem albo zgubiłem login na kartoniku - głosowałem na papierowej votce, niemniej nie było informacji jak się zalogować do systemu głosowania), okrutnie długie przestoje między compotami - po TSDC poszedłem się położyć i tyle było z compotów; konkursy growe - też nie było to zbyt dobrze "rozreklamowane", no i 6 gier to jednak chyba za dużo - udało się rozegrać 3 i to byłaby IMO taka optymalna liczba na taką imprezę; fajnie że były nagrody - prawdę mówiąc nie spodziewałem się a udało się to i owo wygrać; za całokształt tej części niestety ocena 3 - jest co poprawiać
- klimat imprezy - tu się nie będę rozpisywał, kto nie był niech żałuje, ocena w skali szkolnej to mocne 7 :)

Fotki i filmiki będą jak dokonam selekcji, mam tego kilka ale na pewno nie wszystkie się nadają do publikacji :)
[#171] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #170

Podobne odczucia mam.
Tam gdzie coś się działo było bardzo fajnie, w konkursach growych były emocje, dema i muze konkursową z przyjemnością się chłonęło - w takich momentach było super.
Jednak długie przerwy między compo zniszczyły ludzi, szczególnie że godzina późna i poziom alkoholu zaczął opadać u większości, a nie było wiadomo na co czekamy i dlaczego czekamy.
Ja wymiękłem po 2 w nocy ale imprezę uważam za udaną, w końcu mogłem poznać osobiście niektórych z Was :)
[#172] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #170

Zgadzam się :)

Borg z Retogralnii udostępnił już sporo zdjęć z imprezy. Warto obejrzeć :)
[#173] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #172

Szkoda, ze dostęp dla wybranych

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 15:49:48 przez Norbert
[#174] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #172

Z przykrych rzeczy, kto sie nie bał i sobie przywłaszczył mojego Goteka!!!

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 15:57:47 przez bacus10
[#175] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #172

Czy mi się zdaje, czy Fei urósł?
[#176] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Dzięki wszystkim. Zajebiste party! szeroki uśmiech

Jedyne do czego można się przyczepić to organizacja kompotów. Jak słusznie zauważył kolega Davka bardzo długie przerwy między compotami kompletnie je zabiły. W pewnym momencie już całkowicie straciłem nadzieję, że graphics compo w ogóle się odbędzie.

Inna sprawa to brak jasnej informacji o tym jak i gdzie głosować oraz ogólna, "niechlujna" prezentacja samych prodek - w compos można się było pogubić. Ja wiem, że to nie Revision, ale zbudowanie odpowiedniej otoczki wokół sprawnie przeprowadzonych compos na pewno zachęciłoby wielu do wystawienia produkcji na przyszłej edycji Decrunch. Ja na chwilę obecną, nie czuje się zachęcony.

Tyle mojej, mam nadzieję, konstruktywnej krytyki. Poza tym party rewelacja. Daje mocne 4. OK

P.S. Niestety nie byłem w stanie dotrzeć dzisiaj na party place. Ktoś wie kiedy będą wyniki?
[#177] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #172

Wielkie dzięki wszystkim za imprezę. Było super, atmosfera była fajna, ludzie świetni. Miło było wszystkich poznać :).

Mam jedno pytanie - znalazł ktoś ciemnoszarego swetra? Istnieje ryzyko, że go zostawiłem jak się zbierałem i zastanawiam się czy ktoś nie wie co się z nim stało.

Pozdrawiam i do następnego razu! :)
[#178] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #172

Kolejne zdjęcia, w formie filmiku w ciekawej oprawie :)
[#179] Re: Decrunch 2015

@MasterM, post #176

Uff, wylądowałem w domu. Dzięki wszystkim za wyśmienitą zabawę i organizatorom za włożoną pracę - i jak to już powiedzieliśmy na big screenie - We want the next Decrunch! :)
[#180] Re: Decrunch 2015

@bacus10, post #174

Jak dziś rano się zbierałem, to mi chyba jeden gotek na stole mignął. Może @grxmrx znalazł?
Moja ocena, to 5 OK Mam tylko zastrzeżenia do samego siebie - za wcześnie przyjechaliśmy, na czczo... i alkohol zrobił swoje - lekko po 1:00 było już po mnie pozamiatane
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem