kategoria: Amiga Eastern Meeting
[#31] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #1

Wybiera się ktoś jutro ze stolicy na AEM?
[#32] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #28

Ja Ciebie też.
[#33] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@il_capitano, post #27

Jak prawdziwy kapitan... pierwszy wchodzisz na "pokład" i nie odpuszczasz do końca :)
Ja dopiero jutro w południe będę na partyplace.
[#34] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@virago, post #33

A że ja to niby majtek?!
[#35] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #34

Majtek kokosajtek ;) eeee Capitano to z miłością to do mnie było ;)
[#36] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Mariodj, post #35

Spoko, miłości wystarczy dla każdego.
[#37] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #1

Bylem, widzialem w commando gralem. Bylo zaaaaaaajeeeeeeb....eeeee !!!!!
Dzieki marx !!! Miejscowa 1sza klasa..amigi... dupeczki...jeziorko ehhh. Dzieki wszystkim za wszystko ..dzieki dez3 za partyjke ik+, nastepnym razem dostaniesz bardziej :)
[#38] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #1

.

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 13:54:28 przez pabloz
[#39] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@pabloz, post #37

wielki szacun i podziekowania dla organizatorow.
@dziekuje rowniez wszystkim ktorzy przybyli
@Jenot dziekuje za mozliwosc gry w Zybex na C64
@Pabloz musisz jeszcze duzo trenowac w IK+
@Drako rakietki tenisowe powerbook i gasnica nie maja szans z laptopem z AmigaOS4.1FE
[#40] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@dez3, post #39

A ja napalilem się na dopale do 1200 z 060, dzięki maryjnym i marksistowskim pokazom demoscenowym. Ale coś czuję, że ceny i dostępność skutecznie ostudza mój zapał. :)

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 16:00:00 przez Sokok
[#41] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #40

oooooo panowie i panie impreza przeee-kot :) coś pięknego

szkoda ze tak krótko :)

wielkie ukłony dla Marxa za organizacje :) pokaz dem pierwsza liga i ten kolorofon ;)

la familia G kręciny obie :) jenociny deziny doktorzyny soko kokoso wirówki i stonówki taurusówki daktonówki pablozówki ;) i te inne zapoznane kolegi ;)

niesamowite towarzystwo i klimat ehhh nogi miękną ;) ściskam i cauje :) wasze zdrowie
[#42] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #40

To czemu nic nie mówiłeś o tej 060?
[#43] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@dez3, post #42

A co, miałem się wydrzeć na całą salę, że jednak demka na 060 są zajebiste? Chyba tyko ja ze zgromadzonych nie byłem jeszcze przekonany. ;)
[#44] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Mariodj, post #41

Właśnie, impreza powinna być dwudniowa - pierwszy dzień na kopiowanie w DOpusie, a następny na część nieoficjalną.;)
[#45] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #43

ja nie byłem i nie jestem przekonany :)
[#46] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@il_capitano, post #32

Gdzie jest dron! Gdzie jest dron! ..tzn zdjęcia!
[#47] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #46

właśnie? i filmy?
[#48] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Sokok, post #46

Ufff.....

1. Gargantuiczne uśmiechy i podziękowania dla MarXa, który to wszystko ożywił i zorganizował,
2. Galaktyczne uściski i cmoki dla całej załogi tegorocznego AEM,
3. Jak było? Niech te kilka zdjęć powie wszystko... FOTY AEM 2015
[#49] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@il_capitano, post #48

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim obecnym na zlocie. Wybaczcie, że musiałem się zerwać wcześnie rano w niedzielę (niczym kapitan Costa Concordii ), jednak obowiązki wzywały. Mam nadzieję, że mile spędziliście czas przy Amigach, ognisku, paletkach od ping ponga i demkach, a przede wszystkim wśród wspaniałych amiLudków . Ciesze się, że jesteście i przyjeżdżacie na zloty, takie jak AEM. Szkoda, że z różnych przyczyn wiele znakomitych osobistości półświatka amigowego nie mogło pojawić się na spotkaniu (m.in. Widelec, ZED, Sir_Lucas, Flea, Stachu, Superbonio, Grxmrx, Voyager). Jednak mam nadzieję, że od(p)ijemy to za rok, albo wcześniej, na zbliżającym się AmiParty

Szczególne podziękowania dla:

Stony - foty
DJ Mario - kuferek z kabelkami/przejściówkami (Twoja mysz do Amigi zapodziała się pewnie u mnie w jednym z pudełek, zwrócę gryzonia na AmiParty )
Jenot - przygotowanie demek na C64, których ... wcale nie puściliśmy
Dakti - pomoc przy rozstawianiu/zwijaniu sprzętu, sprzątaniu sali itd.

i trochę mniej lokalnie, podziękowania dla chłopaków z Ghostown, za wspaniałe dema którymi mogliśmy się delektować podczas pokazu produkcji scenowych. Jesteście wielcy!

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia!

Materiały video:

Amigowy ping pong (by MarX)
Pokaz demek (by Przemo)
[#50] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #49

Jenot - przygotowanie demek na C64, których ... wcale nie puściliśmy


No tak, nie pomyślałem o przedłużce kabla audio. Nic to, za to dorwałem się do małego Atari i parę demek puściłem :)
C64 też odłogiem nie leżało - Pabloz przeszedł Commando, Dez3 tłukł w Zybexa...
A żeby tradycji partyjnej stało się zadość od mojego stolika późną nocą dobiegały odgłosy: "Node activated", "Exit open", " World complete" ;)
[#51] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #49

Spoczko na Amiparty sie przyda :) ja mam za to jakiś biały kabelek chinch - jack jak sie ktoś przyzna czyj, został w niedziele bez właściciela.

Podeślij Marx na maila dane do wpłaty.

Stony na wysokości zadania :) mega fotorelacja.

Teraz aby wytrzymać do Amiparty ;) hejjjj
[#52] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Mariodj, post #51

Jeśli ten kabel ma kątowe czincze to mój, odbiorę na Amiparty i dam znaleźne:)
[#53] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@il_capitano, post #52

Tak jest czincze kątowe :)
[#54] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #49

Złożyłem w całość 4 ujęcia z telefoniku Ami-ping-ponga czym sie da ;)

Stony zamiata przeróżnymi gratami :) Dakti Ipadem , Gucio też sie postarał.
Na koniec Dez os4 wali piłe:)

Klik Klik
[#55] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #49

i trochę mniej lokalnie, podziękowania dla chłopaków z Ghostown, za wspaniałe dema którymi mogliśmy się delektować podczas pokazu produkcji scenowych. Jesteście wielcy!


Dzięki za miłe słowa, przekażę chłopakom, to może jeszcze w tym roku wyjdziemy z demoscenowego letargu po Revision :)
[#56] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@slay, post #55

Zdecydowanie Wasze produkcje dominowały na AEM.
[#57] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@Mariodj, post #54

Na tym filmiku widać dokładnie, że najlepszą platformą do grania jest.. A600?- nie! AOS4.1?- nie! PowerBook G4?- nie! Gaśnica?- może..
Niekwestionowanym zwycięzcą jest.. - KRZESŁO !!! pomysł
[#58] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@BULI, post #57

fajnie mieliście, mnie niestety ominęło tym razem
dziś dopiero wróciłem z urlopu
ale niedługo amiparty to się zamelduje szeroki uśmiech
[#59] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #49

MarX, ze zdjęć i filmików impreza wygląda super!!! Niestety nie daliśmy rady przybyć tym razem. Mam nadzieję, że odbijemy sobie to na AmiParty!!! :) Do zobaczenia
[#60] Re: Amiga Eastern Meeting 2015

@MarX, post #1

Hej,

W końcu mam troszkę czasu, żeby rozłożyć sprzęt i coś naskrobać.

Bura dla organizatora, że tak krótko. Ledwo mi dnia starczyło na sesję przy DOpusie!

A serio, dzięki organizatorowi, że znalazł czas dla nas i wszystko ładnie poukładał. Było bardzo sympatycznie, taka amimpreza nad jeziorkiem jest bardzo potrzebna.

Dzięki wszystkim uczestnikom - świetnie się z Wami rozmawiało, poznawało czy to przy stolikach czy wieczorem przy domku. Jesteście wspaniałymi ludźmi, tylko czasem Drako przydałoby się jakieś środki uspokajające podać. ;)

A za to granie a600 w pingla to powinna wam łapa uschnąć! Skandal.. Niewrażliwcy!

I możliwe, że posiałem gdzieś szary/biały kabel zasilający do monitora (taki PC-towy, zwykły). Choć równiedobrze mogę mieć skleroze i ciąglę używałem czarnego, choć mam wątpliwości. Jeśli ktoś ma nadmiarowy to mój! ;d

BTW, MarX - zarzuć mi proszę tym skrypcikiem z pokazu demek to sobie chętnie zobacze co i jak. Dzięki raz jeszcze wszystkim!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem