[#61] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Jenot, post #54

Jak będzie potrzeba to sie dogadamy ale widze Taurusik zabiera więc problem z głowy :)
[#62] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Mariodj, post #61

Na poprzedniej stronie wątku prosiłem o deklarację odnośnie kosztów dojazdu. Od kilku osób takie informacje dostałem, coś tam dodatkowo policzyłem, głownie po cenach biletów pociągów lub busów i organizatorzy pewną kwotę będą mieli. Jeśli ktoś jedzie samochodem, to:
- najlepiej w kilka osób,
- rozlicza się na podstawie faktury za paliwo wystawionej na organizatora Falkonu,
- tankuje rozsądną ilość paliwa (czyli mniej więcej na tyle faktura ma być, ile wyniósł koszt przejazdu - nie robimy sobie żartów :) ).
Dane do faktury:
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza"
ul. Lwowska 12
20-128 Lublin
NIP: 712-26-12-009

Proszę też żebyście mieli na uwadze wstępne deklaracje co do sprzętu. Oczywiście kilka więcej lub mniej nie będzie problemem, ale niech się z 15 komputerów nie zrobi nagle 35, bo zwyczajnie nie będzie miejsca na pochwalenie się nimi.

No i ciekaw jestem, jak to wszystko wyjdzie...
[#63] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #62

No to ponowna moja deklaracja jest następująca:

Jadę z Łęcznej sam więc nie potrzebuje zwrotów, a jeżeli to możliwe to dodatkowe wejście dla chrześniaka o ile to możliwe.

Sprzęt ode mnie to Amiga 1200 jak rozmawialiśmy wcześniej ale jeżeli będzie miejsce to na zapasie jeszcze pare gratów będę miał :) Listwe mam dość sporą więc jeszcze ktoś się będzie mógł podpiąć.
[#64] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Mariodj, post #63

Teraz już wszystko jest właściwie ustalone, tak tylko dodatkowo przypominam.
Gdyby były jakieś problemy przy odbiorze wejściówek, najlepiej kontaktować się z Pawłem Dąbrowskim, bo on odpowiada z ramienia organizatorów za tę część.
[#65] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #64

Został tydzień.
Lista obecności kto na pewno będzie i z czym?
[#66] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #65

Lista obecności ?
- JacK i Timex 2048 + Timex 2068+ JustSpeccy w obudowie ZX Spectrum +
- Mario Amiga 1200,
- MarX i C64 i/lub Amiga500,
- Pabloz i Atari 800
- il_capitano z Amiga600
- Taurus - Atari Falcon
- Drako - coś mosowego
- Jenot Amiga4000

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 19:27:06 przez JacK_Swidnik
[#67] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #66

Lista się zgadza - taki "zestaw" osób wysłałem.
Niestety wszystko wskazuje na to, że mojej prelekcji o retrograch nie będzie :(. Zapraszam za to na pogadankę o Japonii.
[#68] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #67

tak się zastanawiam, może zrobić jakiś dodatkowo kącik warsztatowy
mogę wymienić komuś konensatory na tantalowe bo pewnie z nudów będę wymieniał w jednej już płycie
mogę zabrać A2000 bo chyba nikt nie będzie zabierał ale będę potrzebować pomocy w jej uruchomieniu. mam problem z partycjonowaniem dysku
przydał by mi się ktoś z was obeznany i na to looknął
[#69] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #68

O, na przegląd płyty w A1200 i wymianę kondensatorów to ja się piszę, ale nie zdążę przygotować do Falkonu. To najwyżej pogadamy, co i jak :).
[#70] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #69

W miałby któryś z Was (w Lublinie) kick do a600 min. 37.300 do udostępnienia na 2-3 dni? Mam A600 do testów tylko *(&*(&*( koles dał mi przez pomyłkę 1.3 i nie podziałam z CF jako dysk.
[#71] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@misiek2, post #70

Czego nie mówisz? Mam płyty a600 tylko nie wiem która to wersja kicka. W pon mogę sprawdzić
[#72] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #71

Byłoby miło Dał mi A600 z dodatkowym ramem pod klapkę i rozszerzeniem od Architekta 9,5mb. Zrobiłem mu kartę CF jako dysk i nie mam jak sprawdzić. Pod winuae niby działa, ale nie raz już miałem, że na emu działało a w realu ... 4 litery Odnośnie wiadomości z priv to mam numery Komputera z 1987: 2, 3, 7, 8,9, 10, 11, 12; 1988: 2,3,4,6,7,8,9,10; 1989: 1,3.

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 22:45:21 przez misiek2
[#73] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #66

JA odpadam, sorry ze wcześniej nie dałem znać, ale umkneło
[#74] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #69

Czy ktoś mógłby mnie poratować zestawem chociażby najpodlejszych głośniczków od PC ? Kapnąłem się, że nie mam na co wypuścić dźwięku z A500 w czasie imprezy
[#75] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@MarX, post #74

Ok, coś wezmę.
[#76] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #69

Na którą godzinę umawiamy się przed wejściem??
[#77] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Mariodj, post #76

9.30 gdzies na parkingu? Koszulka I smycz amiparty obowiazkowa?
[#78] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #77

Wejsciowki mamy tez na sobote? Bo chyba jutro sie pojawie z rodzinka. A w niedziele ze sprzętem

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 21:21:18 przez JacK_Swidnik
[#79] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #78

Parking platny 5zl. My mamy jakiś dla wystawców?
[#80] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #79

Kolejne info
Ściągnąłem informator i jezeli dobrze patrzę to pkt 59 box mamy na głównej hali c po lewej stronie tak w kacie i na końcu sali. Ze sprzętem trzeba będzie z parkingu troche pobiegać :)
[#81] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #1

Pytanie do zmotoryzowanych:
czy ktoś może zabrać dodatkowy monitor crt, najlepiej kolorowy?
Jadę busem i miałbym łatwiej. W podzięce piwo lub inny wybrany napój.
[#82] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@il_capitano, post #81

zrobiłem dziś rozeznanie na falkonie

wjazd na parking śmiało do budki białej, obsługa pokieruje was na parking dla wystawców, ja nic nie płaciłem
w prawo od budki i do końca, tu możemy się spotkać
wchodzicie wejściem głównym potem nie po bilety a na lekko na prawo do stolika z napisem "wystawcy". odfajkują was na liście i dadzą białe wejściówki ze smyczami z napisem "twórca programu"
potem w prawo i w lewo do szatni
a potem na hale
dziś naszego miejsca nie wiedziałem ale chyba się domyślam że jest po lewej stronie za stoiskami a przed "areną"

wyżywienie jest bezproblemu na przeciwko naszych miejsc, jest co jeść, pizze można zamawiać przed wejściem do budynku, z trunków jest tyskie
żarcie jest na żetony :)
generalnie impreza jest dobrze zorganizowana, jest wszytko dobrze opisane, są wolontariusze i pomagają, nikt się nie zgubi

dużo młodych, przeważnie młodzież podstawówka i gimnazjum, studenci

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 18:51:02 przez JacK_Swidnik
[#83] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@il_capitano, post #81

monitora crt wolnego to nie będę miał
ale biorę na zapas mały monitorek 7 calowy bez podstawki na czincze jak chcesz
tylko będzie leżał albo trzeba będzie go o coś oprzeć
[#84] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #83

Ok, dzięki za odzew, chętnie skorzystam jeśli nie uda mi się załatwić kierowcy :)
[#85] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@il_capitano, post #84

ja już spakowany, zabieram więcej sprzętu
biorę amigę 2000 nad którą będę siedział i coś tam grzebał
Timex 2048 + Unipolbrit 2086 + JustSpeccy128 w budzie zx spectrum 48+ + Harlequin 48 w budzie zx spectrum 48, będzie do prezentacji gierek, ciekawi mnie czy młodzież będzie chętna żeby w te gry 8 bitowe grać

jak widziałem szczypią w PS4, xboxa i warcrafta jakiegoś nowego, króluje sprzęt do gier MSI

z projektorem to raczej nie wypali, chyba ze na ścianę hali rzucić to może kogoś przyciągnie :)


Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 20:21:48 przez JacK_Swidnik
[#86] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #85

Ja też już jestem spakowany i gotowy do akcji . Wziąłem A500 z Gotekiem i Atari 65XE. Do zobaczenia!

@Stony: szkoda, że nie dałeś znać w tygodniu, wziąłbym jakiś monitor z roboty
[#87] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #85

szkoda ze nie moge byc ale wywialo mnie do usa,milej zabawy Panowie:)
[#88] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@MarX, post #86

Spoko, dam radę, mam transport. Do zobaczenia.
[#89] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Leander, post #1

Co można powiedzieć :) było miło i sympatycznie :) CHAL RULEZ !!!

Można było zauważyć że nasze retro dobytki przykuwały więcej uwagi jak stoiska MSI, i co ciekawe płeć piękna pociskała na Spectrusiach aż miło :)

Za rok za przyzwoleniem zadowolonych organizatorów zrobimy wielkie Retro-Komputerowe BANG !!!

Dziękuję za świetne spotkanie i widzimy się na Ami-resecie w Rzeszowie już tuż tuż :)
[#90] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@il_capitano, post #88

Kolka obrazków z imprezy. Zdjęcia robione bez flesza - stąd gorsza jakość:

FALKON w LUBLINIE
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem