kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty 18 - platform wars
Zapraszamy na kolejną, pełnoletnią już edycję AmiParty. Wstępny termin - 19-21 lutego 2016. W tej edycji nie będzie Compos (będą na 100% w edycji letniej, liczymy na masę prac). Potraktujemy zimowe spotkanie bardziej jako meeting bo ostatnio, skupiając się na konkursach zaniedbaliśmy nieco zwykłą integrację (przynajmniej ja).
Zainspirowani sobotnionocnym bojem na dema MarioDJ (Amiga 1200) vs. V0yager (Atari Falcon) postanowiliśmy najbliższą imprezę zrobić pod hasłem "Platform Wars" aby wreszcie, po tylu latach ostatecznie udowodnić, która platforma rządzi na scenie. ;)
Wstępny plan przewiduje w piątek czas dla ośmiobitowców (C64, małe Atari, ZX Spectrum), cała sobota jest dla "dużych" maszyn (Amiga, Atari ST/STe/Falcon, PC). Oczywiście do boju nie stanie po stronie PC najnowszy i7 a sprzęt "z epoki" (mam takiego jednego "grzyba" pod biurkiem, może ruszy). Skupimy się na demach ale jeśli czas pozwoli to nie wykluczamy też porównań muzycznych i graficznych.

Przewidujemy też (tu ukłon w stronę Disk Doctora, który w sobotnią noc zrobił wielkie wrażenie na MarioDJ) Karaoke.

Chociaż wstępnie mamy zadania i platformy przydzielone (niektórzy jeszcze nie wiedzą że będą występować w barwach Atari) to zapraszamy do pomocy w pokazach.

Więcej informacji wkrótce.
[#2] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

A jeżeli pojedynek na dema nie przyniesie zwycięzcy to problem rozstrzygnie się zwykłym mordobiciem :) w Mortal Kombat oraz International Karate oczywiście ;)

Poleje się krew i popłynie pot, nie zabraknie łez...a później braterski Bruderszaft a jakże ;)

Ami integracja Rulez :)
[#3] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #2

A już przemknęło mi przez myśl, żeby zatrudnić ochronę ;)
[#4] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Żałuję, że przespałem to karaoke.
[#5] Re: AmiParty 18 - platform wars

@il_capitano, post #4

Jakim cudem ja się pytam ;) nawet z kolejowej panowie zza wielkiego muru pytali co to za melodia ;)
[#6] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

No i załatw link :)
[#7] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Dorian3d, post #6

Od tego towaru mamy MarioDJ ;)
[#8] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #7

Ale jemu chyba o węgiel chodziło
[#9] Re: AmiParty 18 - platform wars

@recedent, post #8

Oj, wydało się, sorry Mario ;)
[#10] Re: AmiParty 18 - platform wars

@recedent, post #8

a nie o dziewczyny? siedzi, pije i chrupki
[#11] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

"Platform Wars" ? może "Star Wars"
[#12] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #2

zawsze można zrobić pojedynek na rękę:)
jestem chętny
zobaczcie jak się bawią - łamanie płyty...

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015 21:37:46 przez dez3
[#13] Re: AmiParty 18 - platform wars

@recedent, post #8

Wujek Jenot wie co prawi ;) nie sama muzyką człowiek żyje, dorabia się tu i tam ;)
[#14] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Fajowo! I niedaleeeeeeko!

Tradycyjnie przyjadę, a jeśli termin będzie mi kolidował z zajęciami to będę przynajmniej od soboty. Czyli i tak będę.

BTW skoro zostały nagrody, wrzućcie od razu listę (jeśli są za te "wars"... chyba, że zostają na letnie compos).

BTW właśnie na fali retro i AmiParty, udało mi się (nie wiem jak, po latach) uruchomić mojego starego Palma m125. Postaram się przynieść z jakimś UAE
[#15] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Fajny pomysł!
[#16] Re: AmiParty 18 - platform wars

@il_capitano, post #4

Gratuluję, ja próbowałem spać, "niesłyszeć" a nawet trwale uszkodzić sobie słuch..
He, he szczególnie "wryło" mi się w pamięć "Enjoy The silence" z podkładem Beaty Kozidrak - DiskDoctro chyba nie zauważył że zmienił się kawałek- ale, było warto, pomimo, że tych wspomnień nie zmaże już nic

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 10:07:06 przez BULI
[#17] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #16

Nieważny jest podkład, ważne jest tempo, Mario zapewne potwierdzi szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 13:20:32 przez DiskDoctor
[#18] Re: AmiParty 18 - platform wars

@DiskDoctor, post #17

Nieważny jest podkład, ważne jest tempo


Mówisz jak moja żona
[#19] Re: AmiParty 18 - platform wars

@DiskDoctor, post #14

Nagrody zostają na letnie Party - przy rozpakowywaniu się zastanawiałem skąd do cholery mam kabel Minimig-SCART ale sobie przypomniałem ;)
Jedyną nagrodą, która nie przechodzi na letnie Party jest moje Raspberry Pi w drukowanej obudowie a'la Amiga 3000. Zdecydowałem się przeznaczyć ją na nagrodę w RK/LE.
[#20] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #18

To był Mash-up :) Michał wykazał sie wirtuozerią wplatając Depeszów na Bajm :)
[#21] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #20

pijaństwem raczej
[#22] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #20

A i owszem OK
[#23] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

to że nie będzie kompotów itp.. to nie wyklucza napisanie i zaprezentowanie moduliku ???
[#24] Re: AmiParty 18 - platform wars

@pabloz, post #23

Oczywiście że nie wyklucza. Komponuj - posłuchamy, ocenimy, nagrodzimy odpowiednim trunkiem ;)
[#25] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #24

Dzięki Mandiemu mamy invitkę: link
[#26] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Jenot - jeśli się pojawię - a to niewykluczone, to chętnie przywiozę swojego retro-grzyba z GUSem i kolekcją dem. :)
[#27] Re: AmiParty 18 - platform wars

@argasek, post #26

Hehe, to będzie dwa. ;) Przyjeżdżaj, popatrzymy.
[#28] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #27

namawiam kumpla żeby wziął CPC6128, żeby w piątkową noc nie zabrakło demka "Batman Forever"OK
[#29] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #25

Fajne, ale to raczej przekrój przez demka niż invitka. Idealnie by było moim zdaniem gdyby Mandi robił to na wspolke z MarXem.
[#30] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Po kilku edycjach przerwy zamierzam się pojawić. Do końca tego roku zakończę okres życia na walizkach i zamierzam znaleźć nowe miejsce dla mojej A1200. Trzeba będzie się trochę "zaktualizować" i pogadać o tym, co do niej dokupić i dlaczego warto to, a nie coś innego.
A karaoke... mogło być niezapomniane. Ja do tej pory pamiętam podrygi na macie do tańca od jakiegoś plejstejszyn dawno temu na AmiParty :D.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem