[#241] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #239

Jakby ktoś miał kabel i zasilacz do stacji 1541 II na sprzedaż to może zabrać na party OK
[#242] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Vato, post #241

A ja po małym zatankowaniu z Azzorkiem oglądam dema na komodzie i hotelowym TV Sony WEGA 29" przez s-video, bo dźwięków z dancingu nie idzie zdzierżyć ;)
[#243] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #242

Kuźwa Jenot, 25 minut szedłem z tego hotelu do domu - jakoś dłużej się idzie szeroki uśmiech .
Juź się spakowałem - cztery torby + monitor. Więcej niż na SACP .
Do zobaczenia!

Azz

P.S.

Co do Chełma, to trzeba koniecznie chłopaki, ale chyba pociągiem. Bo jeśli samochodem to na dwóch kierowców :) .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 22:48:11 przez Azzorek
[#244] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #243

Widzę że po "leczeniu się" z Jenotem żyjecie :) i nawet literki nie zostały przestawione w zdaniu ;)
[#245] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@alf, post #244

Nie no jutro też jest dzień i to jeszcze dłuższy niż dzisiejszy .
Będzie klimatycznie OK .

Właśnie siedzę jeszcze na PC i przerzucam 1GB softu dla C64 na kartę SD. Będzie co nagrywać w razie czego na kasety lub do bezpośredniego użytku na komodorkowych czytnikach SD . Na słuchaweczkach leci improwizacja muzyki Roba Hubbarda z IK+ w wykonaniu Petera Morcka link . Kocham ten numer OK



Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 23:13:54 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 23:14:31 przez Azzorek
[#246] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Vato, post #241

Bede mial zasilacz do 1541-II na handel.

Walcze jeszcze z lutownica. Jestem na antybiotykach wiec niestety nie wiem jak dlugo bede z Wami jutro siedziec, ale postaram sie wytrwac jak najdluzej ;)
[#247] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@rafvte, post #246

Ja już niestety w domu. Fajnie było, ale się skończyło. Może next time będzie dłużej :)
Mam kilka zdjęć z telefonu. Wrzucę na dropboxa i zapodam link.
[#248] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Esio, post #247

AAAAAAAAAAAAAAAAArrghhhhh
Czemu ten czas zawsze tak szybko leci tam?
Było meeeeeeega zajefajnie :)
Tyle nowych osób się zjawiło, mnóstwo ciekawego sprzętu. W końcu zobaczyłem Spectrum na żywca - dzięki Biaxior za zapodanie demek.
Ogólnie pozytywna energia (wspomagana, ale spokojnie ;P) i wielu fun.
Niestety musiałem się zwinąć na początku najfajniejszej części - demo wizje na rzutniku to jest to. Fairlight-RGB na początek zrobiło na mnie wrażenie (scrolle po krzywych, wtf?).
Fajny sprzęcik Jenota - do upscalingu, fajne nagłośnienie (choć chciałoby się lepsze do prezentacji).
Ogólnie było super, nie sposób wymienić wszystkich i wszystkiego, ale pozdrówka dla:
- biaxa za pokaz demek na specku i za samo spectrum! dzięki i odwdzięczę się w jakiś sposób ;)
- Darka za prezentację atarynki i fajnych urządzeń do nich (trackbal, pistolet)
- Esio za Atari STE (jednak Giana Sisters na ST nie ma scrollingu!!! https://www.youtube.com/watch?v=PTAVr8eIWgM , a tutaj porównanie ST i STe: https://www.youtube.com/watch?v=KJKH30RXSY4)
- młodego (kto zna ksywę) za pogranie w Robin Hooda na pegasusie
- Fei'a za krótką pogawędkę o emulacji przy raspbery
- kolegi w dreddach (nie znam w ogóle) za krótkie szpile w Tumblepop :)
- nameless'a bo widziałem c116 w akcji pierwszy raz od prawie 30 lat :)
- Lokatemu za obecnie paru tytułów na mame i c64
- Azzorkowi i Alfowi za zorganizowanie tego calego przedsięwzięcia
- i całej zgrai fajnych ludzi!

Aż zaaaal.pl było wyjeżdżać :)

Do następnego razu i dzięki! Mam nadzieję że szybko :)

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 21:33:23 przez WojT_GL
[#249] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #248

Esio
Doczytałem, że Giana Sisters w wersji ST ma taki scroll oryginalnie, a to co odpalalismy na STe to nową modyfikacją jakiegoś człowieka który POPRAWIL tamtą wersje :) wymaga 2mb pamieci

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 21:43:28 przez WojT_GL
[#250] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #248

Ja jestem "młody" ;)
Dzięki wszystkim za przybycie, mega udana impreza, fajni ludzie. Do następnego party :)
[#251] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #249

Hehe, nie wiedziałem o tym nawet. Giana to nie mój klimat i uruchomiłem ją na życzenie 
Ciągle się uczę, za dużo zabawek żeby wszystkie ogarnąć.
Tak po za tym trzeba przyznać, że młody był twardy, męczył swój sprzęt kawał czasu 😃
Impreza na maxa wypasiona, jak tak dalej pójdzie to następnym razem braknie blatów na sprzęt 😆

Tymczasem na mnie pora. Zgodnie z zapowiedzią muszę iść do pracy.
[#252] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Esio, post #251

Ech, wszystko co dobre szybko się kończy. Super impreza i na pewno nie po raz ostatni tu jestem.
Dziękuję Azzorkowi za goszczenie mnie od piątku, Esiowi i biaxowi za użyczenie monitorków, rafowi za zaprogramowanie kilku kości, które zrobią z mojego C128 potwora i wszystkim którzy byli na party za świetny ośmiobitowy klimat. Po raz pierwszy widziałem na oczy wielki atarowski joy "wielki cycek", konsolkę Atari Lynx z Shadow of the beast, amigowy monitor Hercules i parę innych ciekawych sprzętów. Mam też w głowie kilka tytułów gier do ogrania :)

Teraz pora wracać do rzeczywistości.
[#253] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #252

Jak ty sie wyrażasz ;) Do "Realu" wracaj :)
[#254] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #248

Dziękujemy (dziękuję również w imieniu Azzorka, mam nadzieję że się nie obrazi ;) ) że tak licznie się pojawiliście na zlocie.
Jak pisałem wcześniej ta edycja była tą która miała zadecydować o dalszych losach 8bit Party, ale myślę że wszystko poszło dobrze OK
Jest również jedna (mam nadzieję że tylko jedna) zła informacja dotycząca sali (koszt), ale to dopowie Radek ponieważ zna szczegóły.
[#255] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #248

Było super. Mega żałuje , że musiałem tak wcześnie wyjść.
[#256] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #252

Koleżanki i kolegi... było ostro
[#257] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Vato, post #256

Taaaa. Najpierw był JiffyDOS, potem **iwki i DOS a na końcu jak już opuściłem imprezę podejrzewam, że zostały **iwki i koks

Jeszcze raz potwierdzam, że było extra OK
[#258] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Esio, post #257

na koncu lysy z obrazzers lapal material dla podrywacze.pl
[#259] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@rafvte, post #258

Wreszcie się zebrałem żeby coś napisać :) .

Dziękuję wszystkim za przybycie. Frekwencja wskazała jednoznacznie, że impreza ma sens istnienia i że będziemy z Alfem dalej ją kontynuować. Niestety od nowego roku prawdopodobnie zwiększą nam opłatę za salę. Jeśli się tak stanie i nie uda się wynegocjować jakiejś promocji dla stałego klienta, będziemy musieli podnieść cenę wejściówki z 10zł na 20zł od osoby wg ustalonych już zasad. Dotyczy to zarówno 8bit party jak i SACP.

Co do wczorajszej imprezy 8bit to uważam ją zdecydowanie za udaną. Z rozmowy z Wami wynika, że podobała się bardzo. Brak propozycji ulepszeń też dobrze wróży na przyszłość, skoro taka formuła spotkania Wam odpowiada OK .

Ponieważ było nas sporo i sporo się działo, nie będę wyjątkowo personalnie dziękował poszczególnym osobom bo jestem trochę zmęczony i nie chce mi się . Podziękuję zatem ogólnie wszystkim i co złego to nie ja . Część Was zna mnie, staram się, ale nie zawsze wychodzi jak się chciało (Jenot następnym razem menu będzie git szeroki uśmiech ).

Poniżej moja fotorelacja z 8bit vol.2.

Trochę ocenzurowałem, ale nie wiele, może z kilka zdjęć .

Zachęcam też innych do dodania swoich zdjęć i filmików (nie koniecznie wszystkich) OK .

Pozdrawiam,

Azz
[#260] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Esio, post #257

Pierwszy raz byłem na zlocie pierwszy... więc... "Jestem bogiem i wszystkie laski na mnie lecą" (Ci co byli dłużej, wiedzą skąd cytat hahah!)
Graliśmy w Ricka Dangerousa na Spectrum !!! :) Biax! Pochwal się jak przejdziesz.
Były piękne okazy zabytkowych kompów, był nawet Shadow of The Best na Atari Lynx !!!
Można było postrzelać z pistoletu szeroki uśmiech
Jednak najlepsze było to, że Elvira tylko czekała aż ktoś za nią zapłaci i ją weźmie :D

1 2 3 4 5 6 7 8

Dzięki za Biax za stację,
dzięki Wojt za Atari,
dzięki Jenot za nagrywanie i lutowanie hahaha OK



Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 19:52:45 przez Vato
[#261] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #259

Pytanie - co to za człowiek w koszulce Commodore 64 co miał takie fajne zabawki jak lynx, Saturn i intelivision? Szacun

Biax nie podarunek ci że nie odpaliles mi gierki na trumnie tylko demka :)

I pytanie zasadnicze kiedy kolejne 8bit :)?

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 21:14:13 przez WojT_GL
[#262] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #261

Ten Pan to po prostu Adam (z Gliwic o ile dobrze pamiętam), nie ma ksywki.

Co do terminu następnego 8bit, to muszę ustawić tak, aby nie pokrył się z SACP. Pewnie to będzie marzec lub kwiecień 2016r.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 21:18:44 przez Azzorek
[#263] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Jenot, post #252

Oooo! zapomniałem... teraz się rozpakowałem i widzę piękną trumienkę :)
Dzięki Jenot !!!
[#264] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Vato, post #263

To ta która biax trzyma na jednej z fotek???
[#265] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@WojT_GL, post #264

Chodziło mi o mysze do Amy :D hahah!


No dobra... te dwa chyba można.
YT1 YT2



Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 21:56:27 przez Vato
[#266] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #262

Dzięki za imprezę! Było bardzo miło. Jeśli termin będzie pasował, to znów przyjadę, może nawet przemogę lenistwo i zabiorę sprzęt.

Ojej, różowy króliczek
[#267] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #259

Chciałbym również podziękować za odjechaną imprezę. Proszę od razu mnie wpisać na następną edycję :) BTW, Lucy where are you ? OK
[#268] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #267

Lucy jest na fotce z Acemanem szeroki uśmiech . Zacieśniają znajomość .

Pozdrawiam,

Azz
[#269] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@Azzorek, post #268

Co on jej go głowy nawrzucał ?
[#270] Re: 8bit Party vol.2 w Siemianowicach Śląskich 28.11.2015r

@biax, post #269

Same konkrety .

Pozdrawiam,

Azz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem