kategoria: AmiWaWa
[#61] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Leander, post #59

Skoro już o SWOS, czy ktoś będzie miał ze sobą jakąś kartę turbo do A1200 albo dwie, co by uciągnęły OS 3.9?

Turniej będzie na jednej lub dwóch Amigach rozgrywany, w zależności od ilości chętnych.
[#62] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #61

Tylko dżojstiki jakieś normalne niech będą, a nie z przyciskiem fire w podstawce :).
(własnego nie mam sprawnego chwilowo)

Jedzie ktoś z Lublina? Ja jeszcze nie wiem, czy się własnym transportem wybiorę, ale jeśli tak, to będę miał miejsce (tylko jadę z ok. Kazimierza).

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016 20:59:53 przez Leander
[#63] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #61

Jeśli będzie potrzeba to mogę wziąć moja Amigę 1200 z 030/128 MB RAM.
[#64] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #63

A będą jakieś "zapasowe" monitory? Mogę przywieźć A600 (za FASTEM), A1200 (gołą) albo CD32 ale z monitorem nie bardzo. Mój pierwszy zlot amigowy więc nie bardzo wiem jak to wygląda.
[#65] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@jimmy, post #64

Amiwawa jest 11.06? Dobrze doczytalem?
[#66] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #63

Jasne, im więcej tym większa pewność, że odwody będą zapewnione w razie katastrofy :)
Co do Joysticków to nic tu się nie zmieniło od lat. Myślałem, że to już zostało utrwalone w pamięci bywalców tej imprezy, ale w takim razie powtórzę:

Prosimy, aby każdy kto chce wziąć udział w turnieju SWOSa wziął swój joystick (jeżeli takowy posiada). W innym przypadku będzie zdany na uprzejmość pozostałych.

Jak nie trudno się domyślić sprawne joysticki powoli stają się towarem deficytowym. Na samych komputerach mało kto używa "przemocy" (kiedyś bywało różnie) za to na joystickach jak najbardziej, więc po tylu latach są jak zapaśnicy z rozwaloną wątrobą po sterydach i obolałymi stawami i mięśniami po kontuzjach Wystarczy spojrzeć z resztą na ceny na Allegro. Jeszcze kilka lat temu można było kupić joystick za 5-15 zł, dzisiaj częstokroć jest to ponad pół stówki oscylujące do stówki.

Nie wiem czy dam radę na tę edycje przygotować jakieś dyplomy, bo jestem tragicznie obłożony robotą, ale As obiecał, że będą nagrody... no i ode mnie i od Westerna standardowo, rytualnie i tradycyjnie od pierwszego turnieju na AmiWAWA - butelka chłodnego OK

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016 09:11:01 przez Duracel
[#67] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@jimmy, post #64

Monitory jakieś się mogą znaleźć, ale niestety nie amigowe. Dostępne mogą być tylko VGA i to obecnie w małej ilości.
[#68] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@AS, post #67

Cóż to wezmę tylko CD32 + konwerter na HDMI. Może będzie ją do czego podłączyć. A czy jest jakaś szansa na fachową pomoc w naprawie A600?
[#69] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@jimmy, post #68

To zależy kto przyjedzie. Do tej pory zawsze był ktoś, kto znał się na lutownicy :)
[#70] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@AS, post #69

Jeśli ktoś podjąłby się reanimacji moich dwóch joysticków TopStar SV-127 (kierunki nie działają prawidłowo, może mikrostyki do wymiany, a może smarowanie i kalibracja) byłbym wdzięczny, proszę tylko dajcie znać czy zabrać. Dzięki!
[#71] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #70

Wszystko zależy od ilości czasu. Weź pod uwagę jeszcze to, że mógł się umęczyć przewód. W kilku moich joystickach właśnie to było przyczyną braku niektórych kierunków czy fire.

Na stronie Matt'a można kupić nowe przewody.
[#72] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #70

Jak mawiają mędrcy tego narodu.. wuj bombki strzelił.. Nie idę na AmiWaWę. Wszelkie głosy oburzenia proszę kierować do mojej wybranki życia (nie, nie jest to Amiga).

Dziękuję i przepraszam,
SokOK! (vel Kokos)
[#73] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #72

Kurcze pieczone, motyla noga... może jeszcze ją urobisz. Weź powiedz, że imprezy nie było dwa lata i że to bardzo ważny dzień :)

Ja zrezygnowałem z imprezy na czterdzieste urodziny koleżanki, powiedziałem, że może się obrazić, ale AmiWAWA nie było tyle czasu.
[#74] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #73

No nie przejdzie niestety, rozumie to, ale bardzo bym ją zawiódł gdybym ją teraz zostawił. Więc nic nie poradzę tym razem, ale uwierz mi, też mi przykro i ciężko na sercu, że tyle razy AS-a namawiałem na reaktywację, ludzi namawiałem na spotkanie, a teraz sam nie przybędę..

Jedyna nadzieja w AmiParty w sierpniu tego roku, jak znowu coś wypadnie w tym terminie, to już zwątpię kompletnie.
[#75] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #74

Ha! Życie, życie jest nowelą! Będę na AmiWaWie jednak! Mam brać Amigę do tego swosa czy nie trzeba? Bo jak nie trzeba to wolę nie brać.
[#76] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #75

Co za PUUUUSIA !!!!
[#77] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Mikrobi, post #76

Te, ogier z makdonalda!
[#78] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #77

Samochód w warsztacie, ale może wróci wkrótce. Nie ważne, czymś przyjadę. Ktoś musi być ostatni w SWOS-a ;). Nie, nie - będę walczył!
[#79] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Leander, post #78

Pociągi dają rady.
[#80] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #79

Fana pociągów nie musisz przekonywać :). Tylko w tej chwili na ten pociąg też mnie ktoś musi zawieźć, bom na łonie natury.
[#81] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Leander, post #80

Na pewno znajdziesz kogoś chętnego do pomocy, np gajowego.
[#82] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #75

Super, pozdrów... "Pusię" OK, bo widzę, że zostało post niżej zwerbalizowane określenie dla Twojej niewiasty :)

Jeżeli chodzi o Amigę, to najbardziej potrzebne są Joysticki i przydałyby się dwie karty turbo do A1200. Najlepiej Blizzardy 30/50, ale każda która pociągnie OS 3,9 i uruchomi SWOSa z systemu wystarczy :)

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2016 22:04:16 przez Duracel
[#83] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #82

Joysticki mam zwalone, a turbiacza wolałbym nie wymontowywac, stąd jeśli obejdzie się bez mojego turbo to wolałbym nie brać.

Z pusią myślę, że chodziło o co innego, już sobie z Mareczkiem pogadam..
[#84] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #83

Jak na razie nikt nie zadeklarował, że weźmie więc twój turbiacz by się przydał. Niestety tak ja jak i Western sprzedaliśmy swoje karty turbo... Ja czekam na Vampira do 1200 a Western przechodzi obecnie trudny okres finansowy :/

W obydwu naszych Amigach postawiony jest system z uaktualnionymi składami SWOSa które występują w sieciowej wersji naszej ulubionej gry.

Tak przy okazji. Turniej chcielibyśmy zacząć około południa, więc jeżeli komuś zależy na udziale niech weźmie to pod uwagę. W zależności od liczby chętnych będziemy rozgrywać zawody na jednej lub dwóch Amigach.
[#85] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Leander, post #80

Cześć Kamil
Pytanie nie na temat. Był przed chwilą Kałamucki w radiu i na temat nowej mapy Roztocza 1:75000 mówił. Słyszałem, że trudno ją dorwać. Wiesz czy można ją dostać w Lublinie gdzieś?
[#86] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@virago, post #85

Toś walnął pytanie w temacie :).
NA razie mapę rozprowadza tylko Park i to nie poprzez sprzedaż, tak mi się wydaje. Ale będę za kilka dni w firmie, to mogę spytać, czy nie mają. Wziąć Ci jedną, jeśli by mieli?
A żeby nie był OT - jedziesz na AmiWawę? :)
[#87] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Leander, post #86

Jasne, że chciałbym się wyrwać z kieratu. Gorzej z możliwościami. Ale jakby się znalazł jeszcze jaki trzeci do brydża, to można poważnie rozważyć. A z okolicy Lublina jeszcze ktoś jedzie?

A co do mapy to jakbyś skombinował sztukę to biorę. Znajomy z Zamościa tak męczył telefonicznie kobietę z RPN o tą mapę, że mu w końcu przysłała pocztą. ;)
[#88] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@virago, post #87

A z okolicy Lublina jeszcze ktoś jedzie?
Ja .
[#89] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #61

Siemka! Ja się wybieram i teoretycznie mogę zabrać całą Amigę 1260, w razie czego chętnie udostępnię. Jest tylko taki problem że nie mam transportu, chyba że byłaby możliwość przywiezienia sprzętu w piątek i zostawienia go na miejscu. Ewentualnie gdyby ktoś przyjechał do mnie w sobotę, mieszkam na Kole. Mogę też przekimać dwie osoby u siebie na chacie (łóżko i materac) i dowolną ilość na podłodze ;)
[#90] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@virago, post #85

nowej mapy Roztocza

Piękne mjejsce niestety coraz więcej turystów z rejestracjami WE , KR ....a szkoda.
Na tą Amiwawe to może wpadne tylko że już nikogo chyba nie poznam po 20 latach :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem